mustafa28 tarafından yazılan gönderiler

İbrani "Maariv" gazetesi:

İsrail hükümeti, önümüzdeki saatlerde resmi olarak Lübnan'a savaş ilan etmeye hazırlanıyor.

Yakındır sınır komşusu olmamız Amerika Suriye'yi hediye edecek zaten sınırlar terör örgütlerine göre daha tehlikeli olacak

Trabzonspor Hüseyin Avni Aker Stadyumu'nda bile oynadığından daha boş bir tribün olabilir Kasımpaşa maçında şu ana kadar 100-150 bilet anca satıldı satılan kombinelilerin çoğunu bıraktım %98 ı gelmeyecektir

sosyal medyada Ferdi'nin Boey'dan daha fazla paraya gidebileceği hakkında kanı var açıkça söylemek gerekirse Boey'un bu kadar fazla satılmasını sağlayan şampiyonlar ligi. Kulüpler için milli takım performansına çok önem verilmiyor Arda şampiyonlar ligi yapsaydı ve gitseydi 45-50 bandı yapabilirdi az çok ne demek istediğim anlaşılmıştır diye düşünüyorum

Manchester City 26 milyon teklif ettiği zaman gitmesine izin vermeyen Ahmet Ağaoğlu'na burdan alkışlarımı yolluyorum :alkıs: . Bir oyuncunun kariyeriyle ancak bu kadar kötü oynanabilir. Çok üzücü gerçekten.

Bonuslarla 30'u geçiyormuş sanırım

Hull City Abdülkadir Ömür için Trabzonspor ile anlaşmaya vardı

Oyuncu haftabaşı İngiltere'ye gidecek

6 Milyon Euro Seviyelerinde transferi gerçekleşti (Hasan Tuncel)

Tabi oyunu yönlendirecek bir de orkestra şefine ihtiyaç var marek hamsik gibi. Ayrıca Bakasetas gittiği için artık şutör golcü bir 10 no lazım

Hocam istediği kadar transfer yapsın takım oynamıyor şampiyon olduktan sonra istedikleri alındı oynatamadı kovuldu sonra geri geldi çoğunluğu gene kendi döneminden kalma kadrosuyla oynadı gene beceremedi artık iflah olmaz önümüzde 2 hafta var kasımpaşa ve Beşiktaş ben olacağı söyleyeyim ikisinide yenemeyecek taraftar 4 hafta mağlubiyet sonrası tesisi basıp da oraları yıkar

bu akşam bakalım biri gidecek mi Avcı'yı kovarlarsa hafta sonuna muhtemelen her zaman ki gibi kriz günlerinin ve TD boşluklarını doldurma görevi gören İhsan Derelioğlu çıkar

neyse 2000 lı yıllarda Beşiktaş'ın Avni Aker'de 5-0 kazandığı maçtan sonra yapılan devrim bu sefer gecikmeli yapılacak en azından

Yalnız işin komikliği Gurbetçi Gençler taraftar gurubunun ana hesabı değil Gurbetçi Gençler Üniversite hesabı taraftarı tesislere çağırdı

Taraftardan bir ışık gördüm sonunda

Harici İçerik twitter.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.