mustafa28 tarafından yazılan gönderiler

Harici İçerik twitter.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Tabii şu ana kadar ücretsizdi muhtemelen ücretsiz olmaya devam eder birden çok maç olacağı için hepsini yayınlamak için böyle bir karar almışlardır

Harici İçerik twitter.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Çok kurnaz onlar son anda girecekler. Bunu tahmin eden kulüp yöneticileri de böyle bir tuzak hazırladı bence

Seneye format değişikliği olacak yüksek olasılıkla bir play-off modeli olacak ama bunu nereye uygulayacakları belirsiz

Ama benim tahminim ve kesin gibi olan şey küme düşen son takım play-off ile belirlenecek ama benim öbür tahminim ise Hollanda modeli olan Konferans Ligi'ne gidecek takımın play-off ile belirlenmesi

Ona vereceğine süper lige versin de yayın haklarını alıp yayınlasın

Kulüpler birliği TFF'ye 300 bin dolar(Euro'da olabilir) vererek ihaleyi satın aldı ihaleyi kulüpler kendi düzenleyecek hatta yakın zamanda bir haber gördüm masada ki görüşlerden bazıları da maç maç yayın hakkı vermek

Sumudica Kurt gibidir yedek kadro çılarsa direk elenmek için çıkmış gibi olur

ufak bir düzeltme yapmak zorundayım yeni aldığım telefonda bir oto düzeltme var başa bela Kurdu Kürt diye çevirmiş eğer birini istemeden kırdıysam özür dilerim

Koyu bir Fenerbahçeli olarak elenme ihtimalimizin yüksek oldugunu düşünüyorum zaten bize karşı 11 kişi defans yapan sumudicaya karşı İsmail hocanın yedek kadroyla çıkacağını düşünüyorum umarım yanılırım...

Sumudica Kurt gibidir yedek kadro çılarsa direk elenmek için çıkmış gibi olur

Divan Kurulu başkanlığına Hayrettin Hacısalihoğlu adaylığını koymuş seçilirse muhtemelen bundan sonra Trabzonspor'da ikilik ortaya çıkar divan kurulu ve başkanlık birbirine düşer ben bunu şimdiden söylim