Enes_1 tarafından yazılan gönderiler

Şu an lisede coğrafya dersinde veriliyor oda bir konu olarak yani 1-2 ay görüyorsun hop bitti.

2012 yılında gördüm sanırım en son yanlış olmasın tam hatırlamıyorum o zamanda lise 2 de olmam lazım.

kardeşim 12. sınıf görmediğini söyledi bana.

Önce Ahlak lazım

Sonra ilk okuldan itibaren deprem derslerini vermekle başlaması lazım

Şiddetleri yıkımı vs

Ben bu ülkede bunuda gördüm ya gözüm açık gitmem abi...

İnsan değil bunlar tır yağmalamak nedir afad yeleği ile hırsızlık nedir ne bekleyelim bu ülkeden ahlak uğruna

Ortaokul 7 den sonra bildiğim kadarı ile deprem dersi verilmiyor müfredattan kaldırılıyor.

Bu işler böyle olmuyor beyler

Mimar sinanın yaptığı teknolojiyi japonların kullanması mı mantıklı abi.

yoksa bizim bu fikri üstelenip kendi milletimizin canı için her bir binada kullanmamız mı mantıklı ?

Sence nasıl oluyor sinan abi?

biliyormusunuz hayatımdaki hem en iyi deneyim hem en kötü deneyim ceset görmekti dün birsürü binlerce duyguyu bir arada yaşadım... Çok kötü çok üzücü birgün o toprağa ne günahlarla giricez...

O adamın ve diğer vefat eden insanlarımızın sabahına ne planları vardı hangi planlarla uyudular. ve uyanamadılar...

Birtane abimizin vucuduna 3 katlı ev düşmüş kafası dışarda kalmış ama press gibi ezilmiş... kim bilir neler çekti adamcağı orda ölene kadar ne acı çekti Allah günahlarını affetsin mekanı cennet olsun inşaAllah

Daha en kötüsü gelmedi arkadaşlar uyarıyorum deprem değil ihmal öldürür !!!

Acil olarak yaşam üçgenini öğrenin panik etmeyin !! deprem çantası hazırlayıp evin erişilebilecek bir noktasına koyun ahir zamandayız

Savaşlar çıkacak depremler olacak Kıyamet yakındır !! Allah yar ve yardımcımız olsun...

Harici İçerik youtu.be
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Ne kadar doğru bilemem Allah bilir ancak 8-10 Şubat arasında bir deprem daha bekliyormuş bu arkadaş Kendisine deprem kahini deniyor + olarak 13-14 Şubat gibi bir şiddetli deprem daha bekliyormuş

Bu adamdı sanırım kahramanmaraşın orda 7.5 şiddetinde deprem beklediğini söylemişti 3 şubatta

Enes_1 hocam sizden ve sizin gibi gönüllü olarak destek veren ya da ihtiyaç malzemeleri gönderenlerden Allah razı olsun.Çok önemli işler yapıyorsunuz.Allah ne muradınız varsa versin. <3 :türkiye:

amin. çok teşekkür ederim sizden de. insanlık vazifemiz yapmak zorundayız çok insan var gönüllü gelen gelmek isteyen yalnız ben değilim Allah hepimizden razı olsun...

Yeni Malatyasporun kalecisi Ahmet eyüp türkaslan göçük altında kalarak Hayatını kaybetmiş...

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun...

Bence ligin bu sezon erken kapanış yapması bitirmesi en doğrusudur özellikle malatyaspor hatayspor gaziantepfk adına

zaten şampiyon galatasaray bu kesin verilsin kupa bitsin...