SameT. tarafından yazılan gönderiler

kanka yazın benim favori sıcaklığım 18 dir. gece 18 üstü sıcaklık beni sarmaz :) yazın 18 derece gece sıcaklığı süperdir. tabı bu bana göre 18 derece bana mükemmel geliyor yaz mevsimlerinde .

bursayı özledim valla seneye ordayım kısmetse seneye yazın bursadayım bak samsun bile gündüz 28 29 derecelerde ama gecesi bursadan sıcak gece 21 22 dereceler. deniz sahili geceleri sıcak

bursada gece bunalma durumu 35+ derecelerde 35 ve üstü dereceler oldumu gecede sıcak olmaya başlıyor :) istanbul gibi oluyor 22 23 ler olmaya başlıyor

gündüz leş

ben yazlari bu yasima kadar genelde gure altinolukda gecirdim samet bu sene ilk defa bursadayim rahat ettim diyebilirim :)

doğrudur bursanın gece sıcaklığı düşük biraz o yözden 1 tık avantaj antınoluka göre bursa gece sıcaklıkları düşük istanbul kocaeli salaryaya göre daha serin oluyor geceleri gündüz yanıyor havasıda nemli zatem . ama gece iyidir

18 19 derecelerde bu günlerde istanbul ise 22 23 lerde .

bursada da nem çok oluyor ama nem açısından bakarsak samsundan 1 tık daha az . bursada sıcaklık daha yüksek totelde hangisi daha bunaltıcı derseniz...

bursa derim . bursa samsuna göre nemi az daha düşük olsada sıcaklığın daha fazla olmasından dolayı. bursada daha fazla bunalıyordum. bursada evde oturuken terlerdim samsunda evde otururken terleme olayı yaşansada şiddeti az .

samsun daha fazla sıcak olmuyor zaten 30 derecelerde kalıyor 32 33 olsada 1 2 gün . o yüzden genel bir değerlendirme yapayım dedim :) bunalma durumu bende böyle kişiye göre değişebilir tabi

s-amsun leş aşırı nemli havası var dışarda işim vardı 2 -3 saat kadar felç şakır şakır ter . sıcaklık 28 29 larda gündüz nem o biçim % 75 şakır şakır

1 0caktan itibaren gerçekleşen toplam yağışları gösteren yada aylık olarak 20 kg 30 kg gibi sayısal olarak açıklayan site öneriniz varmıdır?

kanka biraderi çağardım dedim anlattım durumu . birraz komik gelecek ama reklam engelleyici var pc de google uzanısı olarak birde VPN var .. reklam engelleyici pasif duruma getirdim

sorun çözüldü :D şaja gibi

ordan daldık şeye. garip bir durum

hocam paylaşılan resimler açılmıyor

ben gorebiliyorum pc den

Bende de görünüyor Samet

Telden bakarım ama..

ben göremiyorum alla alla küçüçük bir yarım cm birşey var orda o yani tıklıcak biryeride yok .

telefondan baktım görünüyor direkt açıl bir şekilde pv de resimden başha herşeye benzeyen birşey var. png yazan yerede tıklanmıyor. pc demi sorun var ? yoksa sitenin günvellemesinde falanmı ?

Bir Termometre alacam bakalım 10 derecede falan güneş ışının altına koyacam kaldırabilirse bozulmassa bakalım gölgede 10 derece sıcaklıkta güneşte 25 görebillcezmi :) gölgede 10 derece güneşte 25 görürüz diye düşünüyorum en azından bir 20 görürüz

Alıp denicem bakalım kafaya taktım .

60 derece bile gösterir güneşin altında aydına koy o dereceyi akşama kadar :D hatta 65 derece bile gösterir . akşama kadar durmak şartıyla güneş aşırı yakıyor