SameT. tarafından yazılan gönderiler

kanka beklentiyi nasıl düşük tutalım herkes yoğun kar diyor meteoroloji bile yoğun diyor.

şu an yağmur yağsa çok daha mutlu olurum. kuru soğukun bi anlamı yok.

- 500 olsa ne olcak yağış yok.

aynı şey gibi afyon tarafları eskişehir gibi olduk .. 2 cm 3 cm kar 10 gün kuru soğuk

ama kar yok çok anlamsız ve saçma

Uludag yolu canli izleyin dek sow var kilit suanda tipi var

kanka orası batı işte :D ordan buraya gelmiyor ya çıldırmamak elde değil ya .

10 km burdan orası ama yok abi sanki yemin etmiş buraya uğramıyor .

çok sinirliyiim ya....

yemin ediyorum en sevmediğim hava kuru soğuk.

yağmur yağsa daha iyi eskişehir gibi olduk 2 cm kar 15 gün kuru soğuk.

bursalılar toplanın ağlayalım 24 saattir kar yağmıyor yağış yok merkez ve doğu kesimlerine :(((

az önce hafif şekilde başladı.

gece bursaya varmı sörpriz mübarek hiç yağmadı :((( yarın nolur

cepheyi zaten alamadık bari dek falan alalım 1 tane dek dahi gelmiyor . çıldırmamak elde değil.

kuru soğuk başka birşey yok

Şu bir gerçek ki bu saatten sonra çok sağlam DEK’ler de vursa sistem ancak orta ayar bir sistem olur. Yani efsane veya istisnai diyebileceğimiz hiçbir yanı söz konusu değil. Şu an benim için sıradanın ötesinde sıradan bir sistem. Dediğim gibi eğer DEK’ler olur da sağlam olursa sıradandan orta ayara yükselmiş olur benim konumum adına. Bursaya dair yapılan tahminler bu sistemde net çuvallamıştır. Bu tarz ifadeler kullanmayı sevmem ama gerçek bu maalesef. Gerçi sadece Bursa değil birçok yer için çok çok iyi olmadı. Kocaeli aynı durumda. Sakarya aynı durumda. Yalova aynı durumda. Balıkesir aynı durumda. Bursa’yı zaten söyledim. Bir tek İstanbul öne çıktı. Ama İstanbul’un da her yeri değil yani. Dolayısıyla yüksek potansiyelli sistem görüntüsünü bize gösteren modeller son anda böyle bir değişikliğe giderek güvenilmez olduklarını açıkça göstermişlerdir. Yanlış anlaşılmasın bu ifadelerin hiçbirisi herhangi bir kişiye, tahminciye dönük değildir. Çuvallayan tahmin yapanlar değil modellerin bizatihi kendileridir

çuvallamak kelimesi hafif kalır bursa için tam bir fiyasko. çünkü beklenti yoğun kardı

kocaeli sakaryada bursa gibi ...

kuru soğuka devam.

gece ve yarın dek alırsak alcaz bari 15 cm yağsın 25 30 cm zaten hayal artık

en azından 15 cm görelim dicemde oda zor duruyor ::(:( ,

:((

Kaplikaya da mahallede 15 cm den fazla kar var aşağılarda yok malesef bu sistemde adam gibi yağış alamadık bunun sebebide rüzgarla gelen yağış bursaya yaramıyor sakın yağan kar yarıyor

kaplıkaya yüksek evet konumumda 10 cm kar var . merkezde 1 cm 2 cm falan.

istediğimiz yağışı alamadık yağış az. yağış çok olsaydı her türlü en az 25 30 cm alırdık.

hava durumuna baktım bu gece ve yarın son şansımız bursa olarak.

bu gece ve yarın 12 13 kg yağış vermiş. çarşamba zaten yağış etkisini iyice kaybediyor.

inş yağar güzelim sistemi boş geçmeyelim zaten bi dahada yağmaz büyük ihtimal kış bitiyor. ::(

bende ortayoldayım kurtbasan altı :) farkediyor yukarı ile burası baya :)