SameT. tarafından yazılan gönderiler

Bursa otogara yıldırım düşmüş yaralılar olabileceği söyleniyor . yaralı varmı yokmu bu konuda net bilgi yok. Otogar bursanın en alçak bölümünde rakım 70 80 metre falan

Harici İçerik twitter.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Resim

Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

3. deki sistemde öncellikle ekran boyutu diğerleyine kıyasla küçük. İhtiyacına göre değişir. cpu su 5800 HS, HS ibareliler daha az güç tüketir ve daha performanslı olur. 2. cisindede ssd 512 gb işlemci güçlü ve dierlerine kıyasla gpu sunda ti ibaresi var. Tİ yi sayfadaki arkadasın yorumuna yazmıştım. işlemci frekans hızlarına ram mhz lerini göremedim hepsinde o yüzden birşey diyemem. 1. ci de işlemci diğerlerine kıyasla bir tık düşük. Gpusu sabit 3. attıgın sistemle aynı. Yani özetle kardeşim hangisini alacağına sen karar verirsin. Ben olsam 2. ciyi alırım. Cpusu bakımından ve gpusundan. çünkü benim Önceliğim faklı :D tek sıkıntı yani ssd nin 512 gb olması, dizüstülerde uppgrade yapmak zor olabilir. Masaüstü gibi tak çıkar yapmak zor olurdu. Tek kaygım o olurdu. Ama ben genede 2. yi alırdım. Bu arada hepsi burada ve trendyol gibi siteler ürün özelliklerini yanlış yazabiliyor onada bak . Bilgileri site giriyor diye biliyorum..

2. sinde zaten SSD kapasitesi 512 miş. sana kalmış 1 ve 2 arasında tercih senin. depolama senin ihtiyacına göre değişir

3 üde hemen hemen aynı küçük farklılıklar var . Bana kalırsa ben olsam 18.700 tl lik olanı alırım. ilk gösterdiğini alırım. Tercihim 1 olurdu detaylı analiz lazım bir kaç değeri baktım yazmıyor özellikle senin sorman lazım..

ama hepsi aynı kotun laciverti yani 1. diyorum ben

3050 ti ve 3050 arasındaki fark nedir ?

Arasındakı mhz saat hızları( frekans hızı ) , 3050 nin cuda çekirdeği daha azdır. Gözle görülmeyecek performans düşüşü olur. Performans testinde falan ortaya çıkıyor genelde. Ama sonuç olarak ti ibaresi daha iyi. AMA şöyle birşey var w değeri ( woltaj) aynıysa sıkıntı olmaz. O zaman 3050 ti almalı. 3050 ti nin w değeri yüksekse almaya gerek yok . Zaten a oyunda fazla oynamıyormuşsun.

ben sana yardımcı olucam.. biraz bekleticem ama

Harici İçerik youtu.be

Ordu canavar gibi. heryere yağmış . Aslında dünkü hat geniş çaplıydı heryere güzel yağış bırakabilecek potansiyeli vardı ama nasıl olduysa pat diye birden samsun blloke olunca .) hop Orduya geçiş oldu Ordu ekmeği yedi. Samsunda uyusun. merkeze yağdı güzel 33 kg .Köyede az yağmış. TEKKEKÖY ilçesi köyüne