Atmosfer tarafından yazılan gönderiler

Başüstüne Vekil paşam çıkmayalım hiç birşey yazmayalım doğruları konuşmayalım hep siz doğruları konuşun tamam.

Yahu kendi agzınla söylüyorsun Dünya yörüngesinin 7cm oynadıgını 7 cm oynamış neler oluyor dünyaya şöle bi bak bakalım 2011 den sonraki yıllara? kestirip atmak çok kolay demi bişey olmaz demek çok kolay havalar bin 500 hala insanlarda ne kadar kör cahil bi milet olmuşuz biz ya 4-5 cm oynasa bişe olmaz diyosun ya eski kışları görmedin bilmiyorsun yada 10-12 yaşında çocuk felansın sen ya hiç bi halt bilmiyorsun ne diye tartışıyorsam ben seninle.

Farkeden bişey var mı? Dünya Yörüngesinin 4-5 cm oynadıgını düşün neler olur sence Dünya'ya ve ülkemize ben mi anlatamıyorum sen mi anlamıyorsun kardeş ne 2200 yılı dalgamı geçiyon bırak 2200 yılını 2020 e kadar kalsa bari şu dünya Nasa ya göre kıyamet kopmayacakmış ona mı inanacaksın şimdi yoksa ALLAH'ın Dedigine mi? Bu dünya'yı Yaratan Dağı Taşı Topragı suyu herşeyi Yaratan ALLAH'mın verdigi şu güzelim Dünya'yı insanoğlu mahvetti perişan etti elbetteki bu Dünya'yın da Doğanında insanoğlundan alacagı intikam çok fena olacak.. Bu insaoğlu aç gözlü hiç birşeyin kıymetini bilmiyor elinin tersiyle itiyor eline geçen fırsatı itsin bakalım devam etsinler böyle daha bişey görmedi bizim ülke neler görecegiz daha.

Dostum Hayal dünyasından çık artık Eski Seneler yok Yıl 2018 olmuş Kar yağışını rüyamızda görürüz artık Tüm Buz katmanları erimiş Deniz Seviyeleri 4-5 cm yükselmiş Herşey kar demek degil çok ciddi Risk ve Tehdit Altında Hem Dünya Hemde Ülkemiz..Kar geliyormuş lafını çok duyduk bu sene her seferinde hüsran Gelecek Seneyi de kaybedebiliriz diyor tüm meteorloji mühendisleri Yeni nesil ve Gelecek Nesiller Kar yağışı nedir nasıl yağar Diye unutacaklar resmen ve Ülkemiz Afrikaya dönecek seneler geçtikçe ALLAH uzun ömür verirse görürsek 5-10 yıl sonra Görücez Ülkenin halini hatta o kadar bile sürmez bu serüven. Cenab-ı Rabbim Bu dünyayı Bu hale Getirenleri kahru perişan eylesin.

Kar geliyormuş Kar duyduguma göre inanmıyorum ya koca bi kış gelmeyen kar martta gelicekmiş Hiç gelmesin bu saatten sonra mümkünse bi 4-5 sene gelmesin.

Küresel ısınma illaki sıcak olacak demek değildir yada mini buzul cağı yaşanacak demek değil bence coğrafyaya göre değişebilir bu biz akdeniz havzasında kaldığımız için afrika ataklarına maruz kalabiliriz tıpkı bu seneki gibi he mini buzul cağı yasanirsada yapacak bişey yok insan oğlunun doğayı katlettiği gibi doğanın da insanoğluna ödeyeceği en büyük tahribat bu olur çok ağır sonucları doğurur bunu da göz artı etmemek gerek..

yapmayın Allah aşkına gidip elin gevuruna mı güvenecegiz bilmiyormusunuz onların huyunu kapattık derler kapatmazlar 2015 öncesi haber varsa bilinki oynanıyor iklimlerle amerika ya güven olmaz hatta hic bi yabancı ülkeye güven olmaz İran da dahil buna adam bile bile haarp yapıyorum der mi iklimlerle oynuyorum der mi haberlerde sadece iklimleri değiştirme teknolojisi denir fakat oynanıyor amerikanın soğuk olmasına ne bakıyorsunuz adamlarda teknoloji varki zarara bakmadan herşeyi mevsiminde yaşamayı isterler 100 milyon dolarla koskoca amerikanın batacak hali yok.

Bildigin Nisan Havaları Yaşıyoruz,Sanki Ekimden Kasıma giriş yapıyoruz tek haneli sıcaklıklar ama tarih şubat 7 diyor yani 3x5 : 15 derece sıcaklıklar Yüce Yaradandan Ülkemize Bereketini eksik etmesin diye dua ediyoruz bu sene bence Haarp a kurban gittik Rusya Bile sıcak havalardan dolayı amerikayı suçlu gösteriyor haarp yapıyorlar diye.

Hava sıcak diye ağlamak çok saçma tamam bende isterdim soğuk bir kış geçirmeyi hava soğuk olunca ne yapıyorsunuz zorlasan 1-2 saat kartopu savaşı yaparsın sonra gelirsin evine sobanı açarsın olan dışardakilerine oluyor sen evde sıcacık yaağında yatarken millet dışarda yatacak yer arıyor neymiş soğuk değil diye ağlıyorum bence herşeyin iyi tarafından bakın ne demek yazıklar olsun demek !!!

Dostum herşeyi mevsiminde yaşamak güzel,maksat kar topu oynamak degil kar topunu gider kartepede de oynarsın millet hasta hastalıklar çoğalıyor bu havalar yüzüne merak etme soğuk oldumu devlet evsiz barksızları dışarda koymaz alıyor tutuyor sıcacık ev sıcaklıgını yaşatıyor kapalı mekanlarda... herşeyin iyi tarafı bu havalar olmamalı yaz günü kar yağsa senin hoşuna gider mi? ben evimde sıcacık yatagımda yatıyorsam alın terimle günün 13 saati çalışarak ekmek paramı çıkarıyorum 1400 TL 3 çocukla ev geçindiriyorum.! evet sıcacık yatagımda yatıyorum çalıp çırpmıyorum eli tutan ayağı tutan gidip çalışacak ne iş bulursa herşeyi hazır beklemeyecek gidecek gerekirse simit satacak ekmek parasını çıkaracak gidip orda burda kötü alışkanlıklara yönelmeyecek çok görüyoruz o kötü alışkanlıkları kullanıpta hayatlarını kaybedenleri değer mi buna hem ailesinin canını yakıyor hem kendini yakıyor bide bu yönden bakın olaylara herşeyi duygusala bağlamanın bi anlamı yok.

Betonlaşma bu saatten sonra durmaz bu birincisi. Santraller olmasa elektrik nereden gelecek? Her evin çatısına güneş panelleri yerleştirecek durumda mıyız?

Devlet ne için var o zaman onu yapamıyorsa milyonlarca kişiden o şu bu vergiler alınıyor nereye gidiyor bu paralar ben havamızı kirli tutmamak için aylik 1000 tl maaşla güneş enerjisine geçtim kömür kullanımını bırakalı 5 sene oldu..betonlaşma neden durduralamiyor diktiği yerden sökecek betonu yeşil alan dikecek bu kadar basit.santralleri kapatsa bu ülke batacak mı harman çorman harcayacağınız az az harcanacak gelecek nesillerin hayatlarını karartmak için bu kadar lüks olmaya değermi?

Yahu sen ne boş konuşuyorsun devlet büyükleri yağmur mu yağdırsın sana? Git kafandan aşağı su tut.

yağmur yagdırsın mi dedim hocam o derece teknoloji yoktur herhalde ellerinde..şu havamızı bari temiz tutmak için bazı tedbirler alsa termik santrallerini kapatsa yesil alanlari cogaltsa betonlasmayi durdursa insanlığının geleceği refah ve huzur dolu geçirmesini sağlasa fena mı olur çok açık konuşamıyorum k.bakmayın.

Atmosfer Yine Ne kadar Boş Birisi Olduğunu Anladım, Bunu Sağladığınız İçin Size Çok ama Çok Teşekkür Ederim. Bomboş!

Hocam boş nedir ya benim söylediklerim boş medyanın ki doğru öle mi? Gidişat hakkında ne düşünüyorsunuz sorayım o zaman size.?

Harici İçerik youtu.be
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Ağla ağla göz bebeğim... kar gelmiyor ağla. ;(;(

Ağlamak ne kadar güzel bi duygudur bilseniz rahatlıyor insan;(;(;(||

Yaşansa bile bu istenmez. Evde içme suyuyla mı yıkanacaksın kardeşim barajlar boşalınca?

Onu ben değil devlet büyükleri düşünecek hocam barajlar zaten şuan en düşük seviyeye geldi birçok ilde bunu bile bile gören bi bakan veya devlet yetkilisi biri bu durumu medyada gün yüzüne çıkarır..eskiden su mu varmış millet toprakla yıkanırmış hep bunu ben istemiyorum sanırım biz insaogullari istiyor baksana kimsede çıt yok demekki havaların böle gitmesi bazılarının işine geliyor..