Atmosfer tarafından yazılan gönderiler

Anadolu Toprağından Kastamonu Yöresi eyyytt be Gözünün yeşiline bi dinleseniz bayılırsınız.. Gitme 15 Ocak sistemi 26 yaşındayım Kar hastalıgına yakalandım ne olur gitme Aşkım 15 sistemini 22 Ocak sistemiyle birleştirecektik neden bu ayrılık niye bu ayrılık Ben senden vazgeçemiyorum Ben Seninle açtım gözlerimi 1992 de seninle kapatacagım Ne olur unutma bizi tekrar gel başımın tacı ol Bana mutluluk kat özletme kendini Seni çok Seviyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=RC3ieWYGpGg

ECM0-24_nca5.GIF

2-3 gün daha kalsaydın gözümün nuru yeşili hayatımın anlamı sevdicegim biricik aşkım olmadı böle bu sevda 1 günle kapanacak konu degildi nereye gidiyorsun gitme ne olur ||||||

en Kuzeyde oldugum halde sonunda karı gördüm kıyı kesimde olarak hahaha çok güzel yağıyor şuan kütlelere bakabilirmisiniz ben bakamıyorum teldeyim şuan bakabilen varsa baksın neler oluyor burda :D :rofl: :rofl: :catisma: :catisma:

özlemişim bu soğugu 1 seneden beri don akletle çıktım dışarı telden yazıyorum fena kar yağıyor şuan Bartın'a dönmem herhalde artık :D :catisma: :catisma: :alkis: :alkis: :rofl:

şuan evdeyim dışarı bi baktım Kar yağıyor şuan Kastamonunun kıyı kesimlerinde de kar yağışı başlamış durumda Yılın ilk karını gördüm sonunda :catisma: :catisma: :D :catisma: :artis: :alkis: :alkis:

@UsTaD Kuzey kutbu soğumuş muyki Hocam oraya gideyim :D :rofl: :rofl: :misslelaunchrer: :assaultrifle: :roketatar: :minigun: :sniper: :roketatar: :assaultrifle: :misslelaunchrer: :nice senelere: :çokiyi: :pon: :pon: :fırla: :fırla: :tey: :lol: :kahretsin: :kahretsin: :kahretsin: :rofl: :music: :dedektif: :misslelaunchrer: :misslelaunchrer: :korkun benden: :nefesim durdu: :şaka: :assaultrifle: :assaultrifle: :roketatar: :misslelaunchrer: :assaultrifle: :pon: :pon: ^^ :cool: :dance: :ehuehu: :çokiyi: :dedektif: :fırla: :assaultrifle: :misslelaunchrer: :misslelaunchrer: :misslelaunchrer: :misslelaunchrer: :misslelaunchrer: :misslelaunchrer: :misslelaunchrer: :misslelaunchrer: :misslelaunchrer: :misslelaunchrer: :misslelaunchrer: :misslelaunchrer: :misslelaunchrer: :misslelaunchrer: :misslelaunchrer: :misslelaunchrer: :misslelaunchrer: :roketatar: :gulus: :sniper:

Havadan Ab yağarken gözüküyor mu :D :D :rofl: :rofl: :rofl: Bu arada harbi harbi Ocakta Bitecek elde kaldı Şubat Şubattan ne beklenilir ki :D :rofl: :kahretsin: :kahretsin:

:rofl: ha bi çekilinde kafa nasıl atılıyormuş cümle alem görsün :kahretsin: :kahretsin: :kahretsin: :kahretsin: :D :D

Madem Kar Yok O Halde Hepimiz Amerika ya mı Taşınsak ne etsek

b*ktan bi yer olan amerika ya taşınmaya ne gerek var,Ülkemiz Haritada 40-50km daha yukarda kalsaydı neler yaşardık neler :D :kahretsin:

:rofl: hocam o arşive sıgmayanlar mesajlarım meger 23 ocakta gelecek Sibiryanın Sancılarıymış Bende :D :ehuehu: :catisma: