Atmosfer tarafından yazılan gönderiler

Harbi Harbi Ocak 23 ünde Sibirya inebilir Dikkat Diye Bi not Yazmıştım Arşivde kalmış sanırım :D :catisma: :catisma:

ah @Atmosfer kardeş ah bir zamanlar bende senin gibi adam akıllı kar yağmadığı yada kar yağışı olmadığı zaman çıldırırdım :) ama coğrafi konumumuz özelde İSTANBUL her sene efsanevi kar yagışı almaya müsait değil bu duruma alışmak lazım

Hocam Ben üst üste 2 senedir 100 küsür Cm li karlı sistemler alıyordum nedense bu sene o patern kırıldı daha geçen sene yollarda mahsur kaldık Bartın/Kurucaşile Taraflarında ne kardı o günler aklımdan çıkmıyor 2012 de bile o kadar görmemiştim rahat 120cm kar vardı Geçen sene Yılbaşı sisteminde Arabalar Kara gömülmüştü o derece felaket yağmıştı bu sene 20cm muhtaç kaldım :D :rofl: :kahretsin: :lol:

@ANALİZCİ Hocam sen naptın ya Troll ilan etmişin forumda beni :rofl: :lol: Ben ve Troll Yan Yana koy bakayım oturuyor mu hiç Bi adam gibi sistem indirtemedik bu sene ülkeye :ehuehu: :D :P

Hocam Siz naptınız Biri Troll demiş bana inanmıyorum ya :kahretsin: Ben ki Doğarken bile 1992 nin Mart Ayının 12 sinde kışla gözümü açmış insanı :D şiddetli kar fırtınaları kopuyormuş ülkede Aslı varmıyki hiç araştırmadım 1992 nin Mart 12 si Arşivine nasıl bakabiliriz nasıl kış olmuş o sene :rofl: :D

Konuya Bak hele :rofl: :lol: :D :catisma: harbi harbi 20 si sonra sirenler çalabilir Winter Coming Soon Başlar ''The Day After Tomorrow'' Benzeri şeyler mi yaşanıcak acaba :catisma: :rofl: Şu kış bi ayak bassın şu memlekete tüm şarjörümü boşaltıcam :kahretsin: :catisma: :catisma: :deli:

@Sinan Hocam vallahi bilmiyordum ki hiçte denk gelmedim görmedim yaşını Benim Büyüklerime Karşı her zaman saygım sonsuzdur.. Bende 26 yaşındayım ve Karadeniz Çocuguyum bizde Yaşça küçüklere Sevgi Yaşça Büyüklere Hörmet edilir..

@whisper Mustafa Abi Gerçekten yaşını bilmiyordum çok özür dilerim kalbini kırdıysam affola Hakkını helal et..

Çocugum yaşındasın derken yaşınız kaç acaba ona göre hitap şeklimi degiştireyim size karşı.. Ben Yazacagım derken yanlış konuya yazdıgımı zaten sonradan bildirdim mesajlarımıda silebilirsiniz dedim bunda da bi sıkıntı yok.. Bu sitenin farklı bi site oldugunu bildigim için geldim zaten arkadaşlık dostluk kavramı daha kuvvetli oldugunu gördüğüm ve düşündügüm için bu siteye gelmeye karar vermiştim... bidaha da o tür mesajlar yazmam eger forumun gelecegini etkiliyorsa o yazdıklarım..

Beğenmemek ne kelime yüregime su serpti bu diyagram umarım bozulmaz.. Bu arada Ben sizin veya forum hakkında bişey demedim neden hemen önyargıya düştünüz onu anlamadım..şuanki konuda eleştiri üstüne bişey yazdıgımıda görmüyorum ve işin tadını kaçırmadan derken neyin tadını kaçırıyorum ben? doğruları söledigim halde he yanlış yere yazdıysamda silersiniz mesajımı uyarımıda yaparsınız olur biter.. bana öle çocuk azarlar gibi muamele gösteremezsiniz.

iyi hoş güzelde hocam Yüzdeler Ben bu işten hiç bişey anlamadım şimdi kafam karıştı Gfs ana çıktısı 14-16 arası soğuk gösteriyor -8 -10 sonraki senaryolar -5 -6 da nasıl %40 hatta 17-18 zi gibi -5 felan giriyor ana çıktı nasıl %70 kar ihtimali verebilir çok ciddi bi rakam bu çünkü hiç bir model 17 sina karlı sistem vermezken bizim haberimiz olmadan Bartını Ukrayna ya mı taşıdılar naptılar. :P

@snowchaser Hocam Diyagramda sıkıntı oldugunu düşünüyorum çünkü mesela Zonguldak diyagramına bakıyorum bu şekilde göstermiyor senaryo çizgilerini Bartın Diyagramı ip gibi uzamış Gfs ana çıktısında soğuk en fazla 2 gün duruyor oda 15 ile 17 arası gözüküyor Bartında 22 sine kadar nasıl karlı olabilir ah keşke yagsada yagsa yagmasın demem vallahi billahi kar altında kalalım 1 hafta o derece çok özledim o karlı havaları :D