Akdeniz Bölgesi Meteorolojik Hava Durumu Yorum Konusu

• Resmi Gönderi

Yarın olmaz be üstadım. Ama belli olmuyor işte. Yine de kesin konuşmayayım. Ama yarın olsa sürpriz olur.

• Sahutt mgm saçmalamış hava da zaten şuan 7,6 derece bugün yağmaz diye düşünüyorum yarın kaçta başlar peki

• Resmi Gönderi

Sahutt mgm saçmalamış hava da zaten şuan 7,6 derece bugün yağmaz diye düşünüyorum yarın kaçta başlar peki

Çok emin olamıyorum. Sıcaklık takibi yapmanızı öneririm. Mgm sitesinden yapabilirsiniz. Kaçta kar başlayacak. Bunu kestiremem

• Gfs Hatay icin daha iyi diyorlar 20sinde umut doğmuş siz ne diyorsunuz?

• Resmi Gönderi

Gem modeli. 4.siklonu ilk gören model. Ve ilk gördüğünde Hataya kar verdi. Hiç bozmadan istikrarlı bir şekilde Hataya her güncellemede az çok kar verdi. Vade 48 saatin altına indi artık. Gem modeline göre bir birikim yok. Ancak ayın 19 undan 20 sine kadar. Yani yağış bitene kadar hafif kar veriyor. Bir birikim olmaz büyük ihtimalle. Çim ve arabalar tutar. Biz beklentimizi en düşükte tutalım. Zaten bu sistemde 150 kg dan fazla yağış aldık. Kar da alırsak pastanın çileği olur ??

• Bunu söyleyen kim?

Bir gruptan arkadaşlar bu şekilde çok az yagar diyorlar. Gem icin de önceleri daha iyi veriyordu sanki ya keske tutacak kadar verse.

• Resmi Gönderi

Bir gruptan arkadaşlar bu şekilde çok az yagar diyorlar. Gem icin de önceleri daha iyi veriyordu sanki ya keske tutacak kadar verse.

Yok. Şu an gem bize en iyi senaryoyu sunuyor. Kar olursa Gem gerçekten bölgemizde en başarılı model olarak kabul ederim. Ancak örtü oluşumundan çok kar yağsın önce ?. Sonrası şans işi

• maraşta hava sıcaklığı düşmüyor hala 7,5 derece kar biraz hayal oldu

• Sahutt topragim

Kuzeyli hava

Gerisi fasa fiso,

Bende uykusuz kalirim ama boyle guzellige deger.

Allahim sen bize beyaz guzelligini gonder

Akrabalarima ve dostlarimin hepsine mesaj gonderdim yarin geceden itibaren kar yagisli dedim bakalim tahminim tutacakmi?

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen jubayl ().

• Sahutt

Omrumde kac kere kar yagdi

5 tahminimde

4 tu Tuttu

Birisinde tutmadi oda sakir sakir yagmur yagdi

Simdide riske girdim oglum bile bekliyor?.

Bende hava durumu hastaligi var

9 yasimdan beri cok olaylari tuturdum

Butun ailem beni taniyor

Kanitlari cok...