Akdeniz Bölgesi Meteorolojik Hava Durumu Yorum Konusu

• Günaydın, hayırlı sabahlar abim.. Şükür,sizleri soralım.Neler yapıyorsunuz?

Kahvaltı hazırladık iyi kötü karnimız doyuyor abim

• Resmi Gönderi

Arkadaşlar selamlar. Türkiye'nin aslında en gündeminde olması gereken konulardan biri olan deprem, Kahramanmaraş başta olmak üzere birçok şehrimizi etkiledi. Yakınlarımız dahil binlerce insan öldü, on binlerce insan yaralandı, evlerimiz yıkıldı. Tarifi zor duygular içerisindeyiz millet olarak. Depremden 2 saat önce güncelleme takibi yapıp uyumuştuk. Bir kalktık. Ve o kalkıştan beri hiçbir şey eskisi gibi olmadı. Olmayacak. Şükürler olsun ki yaşıyoruz bir şekilde. Allah yardımcımız olsun diyerek bu sezonki son (ekstrem bir durum olmadığı takdirde) hava tahminimi sizlere sunmak istiyorum. Tekrardan geçmiş olsun diyip milletimizin başı sağ olsun diyorum..

Arkadaşlar 0 metre rakıma sahip bir yerde olmama rağmen gece o kadar üşütüyor ki... Elbistan'ı, Maraş'ı, Adıyaman'ı, Antep'i düşünemiyorum bile. Gelen soğuk sistemden sonra şiddetli ayaz yiyeceğimizden bahsetmiştim. Sezonun en etkili soğuk hava dalgası bölgemizi en kötü zamanda etkiledi. Bir süredir gece tir tir titriyoruz.

2, maksimum 3 güne kadar şiddetli soğuklar deprem bölgelerimizde etkisini azalta azalta devam edecek. Geçmiş günlerdeki gibi - 10 - 15 dereceler ölçülmeyecek en soğuk derece olarak.. Ilık hava ıktan ıktan gösterecek etkisini. Bir süre yağış da görünmüyor. Sıcaklıklar çoğu modele göre ciddi bir artış trendine girecek bir süreliğine. Geniş ve uzun vadeli bakma fırsatım olmadı. Mart ayı hakkında pek fikrim yok. Sinan  Whisper  cografyaciburak  Sarp Özdoğan  >>>WinteR<<<  Estimator  Havist ve diğer hocalarımın değerlendirme ve analizleri olur illaki. Takibe oradan devam edelim. Benden bu sezonluk bu kadar. Hakkınızı helal edin 🖤

• Resmi Gönderi

Helal olsun kardeşim Sahutt bu zor günlerde geçecek inşallah hep birlikte dayanışma ile tekrardan tüm vefat edenlere Allah tan rahmet yaralı olanlara acil şifalar geride kalanlara da sabırlar diliyorum

• Resmi Gönderi

Ah Hatay. Canım Hatay 🕊️🖤

Kadim bir kent,güzel bir çalışma ile inşaallah yeniden ayağa kalkar..

Canlar gelmez, acılar yaşanır ama Allah büyüktür. Rabb'im dağına göre kar verir.

İnşaallah tarihî doku yeniden canlanır Hatay, Antakya ve tüm afeti yaşayan illerimiz, ilçelerimiz de🤲🤲

• Hatay'da olan yoktur umarım.

6.4 7.7 derinlik olmuş çoğu yer gene gitti...

Yeni devlete akın akın ambulans seferberliği oluyor umarım çok büyük şeyler olmamıştır

• Harici İçerik twitter.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...