Akdeniz Bölgesi Meteorolojik Hava Durumu Yorum Konusu

• Resmi Gönderi

Sa abilerim hataydan çıktık aile olarak iyiyiz.

Aleyküm selam abim

Daha iyi olursunuz inşallah.. Rabb'im sizinle, sizlerle, halkımızla olsun..

• Aleyküm selam abim

Daha iyi olursunuz inşallah.. Rabb'im sizinle, sizlerle, halkımızla olsun..

İnşallah abi düzene oturup iş bakmamiz lazım yoksa aclikta kapıda... Haber aldınız mı bizim burdaki arkadaslardan

• Resmi Gönderi

İnşallah abi düzene oturup iş bakmamiz lazım yoksa aclikta kapıda... Haber aldınız mı bizim burdaki arkadaslardan

okan331 iyi haber verdi ve yazdi

Sahutt iyi yazdı

jubayl iyi yazdı

Mehmet Ali yazmadi ama siteye girmisndeprem sabahı 06.15 de online olmuş.İnsaallah bir sıkıntısı yoktur.

yasarbahadirr ile Muhammed Ali Instagram yoluyla ulaştı iyi

FidelB siteye giriyor umarım oda İyidir

Ama onu ilk günden unuttuk kusura bakmasın gözden kaçırıyoruz nick ve il akılda kalmıyor

Durumlar böyle

İş aş tabiki bakılır Allah yardım etsin inşallah.

Nereye giderseniz bilmem ama nasıp neyse o olur.

Kimse kimsenin nasibini yiyemez.

En kısa zamanda hayatınız düzene girer inşaallah

Sahut İzmir demişti ama bugün haberlesemedik onunla

• Güzel hocam inşallah hepsi daha iyi olur ortalik resmen kan gölü gibi bir şeydi ben l sehirden çıktığımda allahim daha büyük şeyler yaşatmasın

• Arkadaşımın annesi ile kardeşi ölmüş şuan tren ile Adana'ya gidiyorlarmış birazcık maddi durumları kötüydü her yere yaydim buraya da yazayım maddi durumdan iyi abim kardeşim varsa iban aticak bana iban attığında buraya da bırakayım belki yardımınız dokunur

• Resmi Gönderi

Arkadaşımın annesi ile kardeşi ölmüş şuan tren ile Adana'ya gidiyorlarmış birazcık maddi durumları kötüydü her yere yaydim buraya da yazayım maddi durumdan iyi abim kardeşim varsa iban aticak bana iban attığında buraya da bırakayım belki yardımınız dokunur

Atın herkes atsın yardıma ihtiyacı olanlar bir yardımımız dokunur

• Bir şekilde kendimizi şehir dışına attık ama hiçbir şeyimiz kalmadı maalesef..

• Bir şekilde kendimizi şehir dışına attık ama hiçbir şeyimiz kalmadı maalesef..

Topluycaz kanka bir şekilde topluycaz kimsenin bir şeyi kalmadı ....

• Resmi Gönderi

Bir şekilde kendimizi şehir dışına attık ama hiçbir şeyimiz kalmadı maalesef..

Topluycaz kanka bir şekilde topluycaz kimsenin bir şeyi kalmadı ....

Allah'ın izniyle bu zor günler de geçer..Zor geçer orası muhakkak ama yapacak ne var? elden ne gelir?

Tekrar başınız sağolsun, geçmiş olsun.

Rabb'im böylesi günleri bir daha yaşatmasın 🤲

• Kar yağışıni o kadar seven bir insanım her sene takip ederim sabahlara kadar kar yağsın diye beklerim. Burda her yer kar dolu ve umrumda değil o durumdayız.

• Kar yağışıni o kadar seven bir insanım her sene takip ederim sabahlara kadar kar yağsın diye beklerim. Burda her yer kar dolu ve umrumda değil o durumdayız.

O memlekete dönüp tekrar kıyıda köşede sistem kovaliycaz okanim bunu tekrar yapacaz amma ne zaman bilemem şimdilik elden gelen yardıma muhtaç adamlara koşmak başka hiç bir şey değil bütün zevkimizi tekrar kazanacaz inancımızı kaybetmiycez...

• Resmi Gönderi

Kar yağışıni o kadar seven bir insanım her sene takip ederim sabahlara kadar kar yağsın diye beklerim. Burda her yer kar dolu ve umrumda değil o durumdayız.

Yine o günlere bazı yaşananları geride bırakarak gelirsin, gelirsiniz inşaallah.

Allah büyüktür..

Okan hakkını helal et abim..Emojiye basarken yanlış etmişim farkında da değildim.

O memlekete dönüp tekrar kıyıda köşede sistem kovaliycaz okanim bunu tekrar yapacaz amma ne zaman bilemem şimdilik elden gelen yardıma muhtaç adamlara koşmak başka hiç bir şey değil bütün zevkimizi tekrar kazanacaz inancımızı kaybetmiycez...

En kısa zamanda inşaallah abim.

• Hataya dönünce o koca duvarlara koca koca biz geri döndük Hatay yazacam hemde zevkle yapacam 🚬

• Yine o günlere bazı yaşananları geride bırakarak gelirsin, gelirsiniz inşaallah.

Allah büyüktür..

Okan hakkını helal et abim..Emojiye basarken yanlış etmişim farkında da değildim.

En kısa zamanda inşaallah abim.

Sıkıntı yok yanlışlıkla olduğunu farkettim.