Hoşgeldin Efsane-Semih!

• Mesut abiyle daha önce tanıyorum buraya geldiğini gördüm hemen bende geldim bu arada kendisinin YouTube hesabı vardır destek olabilirsiniz

• Efsane semih artik buradan takibe devam hayirli olsun

• Açıkçası bu siteyi bilmiyordum.Malum sitede yönetici admin bölge sorumluların sırf siz gidiyorsunuz diye ayrı sayfa açıp size saydırmalari için yorum yaptırdıklarini görunce buraya ve YouTube sayfanıza üye oldum hocam kararınızda son derece haklısınız Allah kolaylık versin dediğiniz gibi aile sahibi olmayan malum sitede liseli ergen ve cahil özürlü adminler sizi anlayamaz. Hocam sizden ayrı bir rica önerim var tahminlerinizi bölge bölge yaparsanız hem YouTube kanalınız için hemde burası için çok faydalı olur. Saygılar

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Snowwwtv ().

• Resmi Gönderi

Açıkçası bu siteyi bilmiyordum.Malum sitede yönetici admin bölge sorumluların sırf siz gidiyorsunuz diye ayrı sayfa açıp size saydırmalari için yorum yaptırdıklarini görunce buraya ve YouTube sayfanıza üye oldum hocam kararınızda son derece haklısınız Allah kolaylık versin dediğiniz gibi aile sahibi olmayan malum sitede liseli ergen ve cahil özürlü adminler sizi anlayamaz. Hocam sizden ayrı bir rica önerim var tahminlerinizi bölge bölge yaparsanız hem YouTube kanalınız için hemde burası için çok faydalı olur. Saygılar

İnsanoğlu çiğ süt emmistir derler.

Benzetme olursa "insan eti de yer" Hoşgörü, anlayış, olabilir demek çok zor değil.

Biz herşeye bu güne kadar hep hoşgörü ile baktık..Bir yerimiz de eksilmedi Allah'a şükür kimseyle sıkıntımız yoktur ve olmayacaktır.

Aramızda kalırsanız göreceksiniz ne demek istediğimi.

Hoşgeldiniz

• Açıkçası bu siteyi bilmiyordum.Malum sitede yönetici admin bölge sorumluların sırf siz gidiyorsunuz diye ayrı sayfa açıp size saydırmalari için yorum yaptırdıklarini görunce buraya ve YouTube sayfanıza üye oldum hocam kararınızda son derece haklısınız Allah kolaylık versin dediğiniz gibi aile sahibi olmayan malum sitede liseli ergen ve cahil özürlü adminler sizi anlayamaz. Hocam sizden ayrı bir rica önerim var tahminlerinizi bölge bölge yaparsanız hem YouTube kanalınız için hemde burası için çok faydalı olur. Saygılar

Ne olursa olsun hakaret yok. Her nasip vaktine esirdir.

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Efsane-Semih ().

• elestırınız guzel ama özüğrlü kelımesı hiç şık degıl.özürlü kelimesını o anlamda kullanmak cok yanlıs.engellı ınsanlarda ınsandır.unutmayınız!!

• Resmi Gönderi

elestırınız guzel ama özüğrlü kelımesı hiç şık degıl.özürlü kelimesını o anlamda kullanmak cok yanlıs.engellı ınsanlarda ınsandır.unutmayınız!!

o anlamda kullanmamış ama dikkat ederiz bundan sonra abim

• elestırınız guzel ama özüğrlü kelımesı hiç şık degıl.özürlü kelimesını o anlamda kullanmak cok yanlıs.engellı ınsanlarda ınsandır.unutmayınız!!

Üstad yanlış anlaşılma olmasın anlama özürlüsü anlamında kullandım engelli arkadaşlarımız başımızın tacı

• Kardeşim hayırlı olsun seninle ve eğer yaşıyorsa Arif tarifle sevdik bu takip ve adrenalini ayrıca siteyi yeni gördüm Rabbim utandırmasın emek harcayanları

• yeni siteniz hayırlı olsun semih bey, malum forumu bırakıp bende geldim.

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Zonguldakli67: Reklam içerikli ().