Üyelerin Şahsi Tahminleri

• 12 Kasımda yaptığım tahminimiz hala arkasındayım Aralık 10-15 işaret etmiştim arkasındanda Aralık son haftası...... yeni verileri toplamaya başladım.

Olmadı sanki ? Kaldı aralığın son haftası.

• Sanki 2016 Yılbaşı sistemine benzer olacak gibi geliyor bana Özellikle Doğu Marmara B.Karadeniz etkilenecek şahsi tahminimdir

:onay: Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow :kas:

:koşma: Chasing the Siberian Husky :bakış:

:kar::kralice::türkiye::coksoguk: :karyagisli:

• Sanki 2016 Yılbaşı sistemine benzer olacak gibi geliyor bana Özellikle Doğu Marmara B.Karadeniz etkilenecek şahsi tahminimdir

Veri ne

• Olmadı sanki ? Kaldı aralığın son haftası.

Kısmen ilk tahminim 15 sistem beklentim %50 gerçeleşme olasılığı fazla erkene çekme sebebim Akdeniz kaynaklı sistemlerin Aralık ayına hakim olması 21 Aralık civarı beklentim kuvvetlenetek devam ediyor. hedefteki tahminler uzun vade tahmini olunca sabrı akılda tutmak gerekiyor hilal hanım

• Aynen batıdan giriş yapar doğuya doğru ilerler. Bide akdenizimizde siklon olursa dadından yenmez. Karadeniz dek şow yapar. Gök gürültülü kar yağışları izleriz.

Hocam kar varsa zaten dek herzaman oluyor karadenizde 😊

• Bence 8 Şubat sistemi gibi Doğu Karadeniz'i daha çok etkileyen bir sistem olur (kendime torpil çektim 😆)

HEDEF HAVA HARP OKULU ✈

• Kısmen ilk tahminim 15 sistem beklentim %50 gerçeleşme olasılığı fazla erkene çekme sebebim Akdeniz kaynaklı sistemlerin Aralık ayına hakim olması 21 Aralık civarı beklentim kuvvetlenetek devam ediyor. hedefteki tahminler uzun vade tahmini olunca sabrı akılda tutmak gerekiyor hilal hanım

Sabır derken ? aceleci davranmadım ki bir konuda. Bu verdiğiniz değerleri neye göre söylüyorsunuz mesela ? Kasım sonunda efsane bekliyorum demiştiniz . Keza Aralık ilk yarısında da sistem bekliyordunuz. Şimdi Aralık sonu oldu. Kış sonuna kadar böyle böyle tuttururuz herhalde bir tane :)

• Bence 8 Şubat sistemi gibi Doğu Karadeniz'i daha çok etkileyen bir sistem olur (kendime torpil çektim 😆)

Hocam 2 şubatta şahane örtü bırakmıştı meydana ya bir gece uyumadığımı hatırlıyorum sürekli yağışı izliyordum ince tipi seklinde yağıyordu ruzgarda vardi, umarim bu senede biylr bir sistem alırız inşallah

• Sabır derken ? aceleci davranmadım ki bir konuda. Bu verdiğiniz değerleri neye göre söylüyorsunuz mesela ? Kasım sonunda efsane bekliyorum demiştiniz . Keza Aralık ilk yarısında da sistem bekliyordunuz. Şimdi Aralık sonu oldu. Kış sonuna kadar böyle böyle tuttururuz herhalde bir tane :)

Efsane dediği kış açısından değil hanim efendi lodos fırtınası ni kast etmisti orda suna gelecek olursak iç kesimler ve yükseklerde zaten kar yağışı yaşandı aralığın ilk haftalarindada sahilde kar görmek Allaha bağlı ancak bi hayli zor , Kuzey Yarım Küre 21 Aralıktan itibaren kis ayına girer ve Aralık 2. Yarısı umut verici verilerde var hala güzel ilerliyor takipteler arkadaslar.