Üyelerin Şahsi Tahminleri

• Resmi Gönderi

Peki ya şubat

Şuan için müneccim gibi salla yapmayalım

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• Resmi Gönderi

şubatı ne çabuk atladın en kuvvetli soğukların olduğu zaman

Yukarıda mini buzul çağı denen saçma bir olayın var olacağına dair bir şey hesaplanırken şubat da sıcak olur

• Resmi Gönderi

ben Edremit'te yaşıyorum burada olması imkansız

Ben de istanbul da yaşıyorum burada herşeyin imkanı var

• Keşke keşke bende yaşasam sen 10 -15 ten sonra bi şey gelmez mi diyosun yanılıyorsun admin bence bu kış EFSANE olacak şimdilik böyle

• Üstatlar kendi tahminimi yapıyorum tarihte veriyorum
    10-20 ocak a dikkat İstanbul için -15 değerlikli sistemler gelebilir bunlar özellikle Doğu Trakya ve Marmara'yı anında soğutabilir Bu sistem bence Ada'na ya bile hafif kar bırakabilir bu sistem KARZİLLA yapabilir

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Manhstein ().

• Ben mini buzul çağına olacak derken 2020'den itibaren kademe kademe inecek olan sıcaklığı söylüyorum. Hemen de pay almaya çalışmayın!!

• Bunu ben değil bazı bilim adamları (küçük zümre) söylüyor.

• Mini buzul
    Bazı bilim adamları ve ünlü Türk meteorolog Bünyamin Sürmeli nin açıklamaları ile mini buzul çağı teorisi ortaya atıldı mini buzul çağı en son 1500 lü yıllarda Osmanlı ve Avrupa'nın en sıcak yerlerinde bile 1-1,5 metre kar kalınlığı görülmüştür İstanbul boğazının donduğunu yönelik iddialar söz konusudur mini buzul çağı 1500 ve 1530 yılları arasında Avrupa ve Osmanlı'yı etkisi altına aldığı iddialar vardır

• Artık tahminlerinize pek inanmamaya başladım 25 ekim dediniz bişi olmadı 10 kasım dediniz yine bişey değişmedi 25 aralık kar fırtınası dediniz bırakın fırtınayı kesin kar yağar dediğiniz yerlere yağmur zor yağdı herşeyi geçtim 8 ocaktan bi beklentim vardı hava durumları 8 ocağı mevsim normallerinin üstünde gösteriyor yani Şuana kadar verdiğiniz bilgilerin %90 ı yanlış çıktı yani sallama yapması gereken üyeler değil üstelik yapanda sizsiniz

• Resmi Gönderi

@93 harbi bizler tahmin yaptık yanildik ama sistem geldi o tarihlerde 25 geldi
    Tam gününde tahmin söylemek için sisteme 5 gün kala sunarız 8 ocak dedik
    7 ocak gecesi 00.00 saatinde Sistem gelicek anlamına gelmez bir iki gün oynar hesap işleri bunlar halen 8 ocak Sistemi faal bir beklentimiz var dır
    Eleştirin iyi hakaret Yok ama şunu iyi bil biz dahil herkez yanildi daha önceki tahminlerde

• Resmi Gönderi

Artık tahminlerinize pek inanmamaya başladım 25 ekim dediniz bişi olmadı 10 kasım dediniz yine bişey değişmedi 25 aralık kar fırtınası dediniz bırakın fırtınayı kesin kar yağar dediğiniz yerlere yağmur zor yağdı herşeyi geçtim 8 ocaktan bi beklentim vardı hava durumları 8 ocağı mevsim normallerinin üstünde gösteriyor yani Şuana kadar verdiğiniz bilgilerin %90 ı yanlış çıktı yani sallama yapması gereken üyeler değil üstelik yapanda sizsiniz

Vede Avrupa kıtası ni incele biz 5 gün kala tahmin çıkarmıyoruz her günde tahmin değişmiyoruz incele tarihlerde neler olmuş

• Resmi Gönderi

Söylenilen her tarihte sistem geldi. Burda konuşmak için konuşmayın. Açın bakın Türkiye sadece İstanbul'dan İzmir'den ibaret değil. Eğer söylenilen tarihlerde günlük güneşlik olsaydık ülkecek eyvallah derdim ama bu tür tek yönlü eleştirilere kapalıyım, tahammülüm de yoktur. İyi geceler.