Üyelerin Şahsi Tahminleri

• 23 Kasım'da açılmış bir konuda Ocak ortasına kadar vadeyi aktaran havalarinsesi.com ailesi olarak kendimizden gurur duyuyor. Asla ve asla bazı kendini bilmez kişi yada kişiler gibi durumu sendromlara, belirsizliklere, kararsızlıklara bağlayıp sizlere hava modeli hava durumu anlatmadık.

Tekrar söylüyorum sizler keşke hep böyle bizlerin eksik yönleri ortaya çıkarsanız ne mutlu oluruz üye dediğin böyle olacak . :thumbup:

• o son model teknoloji ürünleri olan bilgisayarlar bile günde 4 kere güncelleme yapıyor...ki atmosfer denen olay çok karmaşık birşey...değişime her zaman açık.
    Bu sitede ki tahmin-yazar-usta'larımız ay öncesinden tarih vermişlerdi...81 il değil 41 il kar almıştır yada 25/12 00:00 değil de 24/12 26/12 yağışlar(kar) almıştı..ufak tefek sapmalar bu kadar uzun vadeli tahminde olabilir...derim ben :alkis: :alkis: :alkis:

• Eğer bazı arkadaşlarımızı kırdıysam tekrar çok özür dilerim ama sözlerimin arkasındayım yani sistem konusunda hala duyarlı ve emin olmanız Gerekir bence ve eleştiriye açık olmayan arkadaşımıza biley söylemek istiyorum madem eleştiriye açık değilsin doğru bilgi ver o zaman

• Resmi Gönderi

Eğer bazı arkadaşlarımızı kırdıysam tekrar çok özür dilerim ama sözlerimin arkasındayım yani sistem konusunda hala duyarlı ve emin olmanız Gerekir bence ve eleştiriye açık olmayan arkadaşımıza biley söylemek istiyorum madem eleştiriye açık değilsin doğru bilgi ver o zaman

Anlamadınız sanırım? Ben eleştiriye açığım ama tek taraflı eleştiriye kapalıyım. Dediğim gibi Türkiye kıyı şehirlerden ibaret değil. Ona göre yorum yapın.

Bilgilendirme amaçlı da söylemiş olalım, 8 Ocak'ta beklediğimiz sistem 10 civarına kaydı. Bu sefer evinizin balkonuna dahi kar yağacak.

• Zaten ne Zaman buraya kar yağsa tipi gibi yağıyo Gündoğan esiyo iliğimizi kemiğimizi kurutuyor

Peki ya Can üstadım bu sistem batı kıyı ilçelerinde etkiler mi ?(

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Manhstein ().

• Resmi Gönderi

Zaten ne Zaman buraya kar yağsa tipi gibi yağıyo Gündoğan esiyo iliğimizi kemiğimizi kurutuyor

Peki ya Can üstadım bu sistem batı kıyı ilçelerinde etkiler mi ?(

İzmir'de de kar yapma potansiyeli var eğer siklonlu olursa. Dek sistemi olursa İç Anadolu, Doğu Anadolu, G.Doğu Anadolu, Marmara'nın Trakya dışında kalan kısımları, Karadeniz Bölgesi ve özellikle tüm Kuzey kıyılarda efsane yağışlar görülecektir. Ben bu şekilde olacağını düşünüyorum. İzmir gibi kıyı iller kuru soğuk çekecek gibime geliyor.

• Peki ya Edremit
    Balıkesir Edremit ede yağar mı ?(

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Manhstein ().

• YağaR ben yağışların kıyı batıdaki kuzey ilçelerde kar kıyı batıdaki Güney ilçelerde kky ve yağmur şeklinde görülmesini bekliyorum

Mesaj 2 düzenlendi, son düzenleyen Manhstein ().

• Her yere =O=O:!:
    Hangi verileri kullanalım

Mesaj 2 düzenlendi, son düzenleyen Manhstein ().

• Buraya ne Zaman kar yağsa öyle oluyorda ondan ☃❄️