Üyelerin Şahsi Tahminleri

• Resmi Gönderi

@Cenk erenTAHMİNLERİNİ BURAYA YAZABİLİRSİN BU KONUYA

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• Resmi Gönderi

YAZAN Cenk eren

Bu yıl endexler aşırı negatif olmayacak ve avrupaya sistemler çok kacmayacak Geçen kış sonu kacirdigimiz o efsanevi sistemden mutlak ama mutlak bir tane gelecek ocak son haftası olabilir

Kış önce batıda etkisini gösterecek ocak ilk yarısı marmaraya -10-15 bandında bir sistem inecek

Sonra kuzey bölgelere yine aynı güçte bir salinim olacak

Aralıkta etkili bir sistem beklentim yok sahillerde örtü yapacak cinsten

Şubat ayı yine en az 2 sistem kırım üzerinden inecek ülke sistemi olacak

Mart ayı ise kapanışı marmara yapacak etkili bir sistem ile karadeniz ise Mart ortasi bir sistem alarak kişi tamamliycsk. ....bunu bir kenara tahmin olarak tutun.....Teşekkürler iy forumlar ...insanları heycanlandirin ama asla umutlandirmayin ...Bu sene modeller ler çok tutarsız modellerin ağzına gelip 240 saat sonrası için tahmin yapmayın ATMOSFER AFETMEZ 33 Yaşındayım ve öyle tecrübeler edindimki ve hala hicbirsey bilmiyor gibi araştırıp öğrenip soruyorum. ...Teşekkürler biraz sert davrandı ama mecburdum ..beni banlayabirdiniz ama siz kaybederdiniz. ..

sert sistem beklentim yok sahillerde örtü yapacak cinsten ...bnm sert dediğim sistem sahillere kar birikir en az 10 cm üzeri 850 hp de -10 üzeri salinim serttir ..gerisi cılız kalır kar tutar erir tutar zevk vermez yani -6-8 arası sistem marmaraya karadenize aralıkta gelir ama sahillere etki etmez pek denizler sıcak

5çeşit sistem vardır ...1 çerez sistem -5 altı sistemdir 500 hp de -25le gelir yukseklere kar yağışı bırakır

2Cılız sistem ...cılız kar yagislari na sebep olur kar tutar erir tutar erir dön yapmaz ama iç kesimleri etkiler. .kar kalınlığı 5 cm kadar çıkan sistem

3Sert sistem :=500 hp de -35 üzeri ve ull barındıran 850 hp de -8-12 arası salinim yapan poyraz karayel yıldız fırtınası ile tipi yagdiran sistemdir tüm kuzey ege marmara ve karadeniz sahilleri ni kar bırakan sistem tipidir. ...en az 5 cm ve 30 cm arası sistemdir

4 Cok SERT sistem =500 HP DE -40la 850 hp de -12-15 arası gelen sistemdir 20 cm üstü kar bırakır

5 EFSANE SİSTEM Anlatılmaz yaşanır ?☺☺500 hp de -40 üstü ull ile gelir 850 hp de -15 üstü ile gelir tumyurdu etkiler Antalya dahi kar alir 1 hafta soğuklar sürer en az marmara ve karadeniz sahilleri ne 50 cm üzeri kar bırakır

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• 11 Ocak 12 Ocak 13 Ocak Sisteminin gelmesini bekliyorum birde daha Sinan abi 8 ocak konusunu açmadan ben sanırım 15 ocak demiştim 3-5 oynar o normal dir mesela Sinan abi de 8 ocak dedi ama bazıları da 3-4-5 diyo bende 11-12-13 diyorum

• Resmi Gönderi

11 Ocak 12 Ocak 13 Ocak Sisteminin gelmesini bekliyorum birde daha Sinan abi 8 ocak konusunu açmadan ben sanırım 15 ocak demiştim 3-5 oynar o normal dir mesela Sinan abi de 8 ocak dedi ama bazıları da 3-4-5 diyo bende 11-12-13 diyorum

Bekleyelim bakalım abim

• Haydi Bakalım Hayırlısı olsun Emre Kaya Hepinizin dediği olsun sistemler silsilesi alalım inşaALLAH

Biri gitsin Biri Gelsin...:komik::komik:

• arkadaşlar şuan ülkemize giriş yaptı sistem ben İstanbul için perşembe cuma cumartesi günlerini sulu kar hafif kar bekliyorum zaten şuan ataşehir e sulu kar yağıyor

• EmreKaya dostum 1 saat önce yazmışsın ve şuan giriş yaptı cümlesi kullanmışsın. Öncelikle bu işlerden anlıyormusun bilmiyorum ama acemi olduğun kesin yada başka kişilerin ağzından duygudugunu burda paylaşıyorsun.

Daha soğuk hava dalgası Trakya girmedi sen Ataşehir de sulu kardan bahsediyorsun.

Veri sallama konusu da olsa burda kimse yalan konuşamaz.1- 2 ay sonrasına tahmin yap sorun yok ama böyle yorumlarla insanları kandırma.

• EmreKaya dostum 1 saat önce yazmışsın ve şuan giriş yaptı cümlesi kullanmışsın. Öncelikle bu işlerden anlıyormusun bilmiyorum ama acemi olduğun kesin yada başka kişilerin ağzından duygudugunu burda paylaşıyorsun.

Daha soğuk hava dalgası Trakya girmedi sen Ataşehir de sulu kardan bahsediyorsun.

Veri sallama konusu da olsa burda kimse yalan konuşamaz.1- 2 ay sonrasına tahmin yap sorun yok ama böyle yorumlarla insanları kandırma.

Senin de acemi olduğun kesin :) Trakya ya nasıl girmedi sistem ? Kanıtlarıyla açıkla tamam helalin var diyecem de olmaz böyle tahminde bulunuyoruz yine suçlu oluyoruz bu nasıl forum keşke geçen seneki gibi olsaydı forumunuz, git gide kötüye gidiyor ben size bildireyim..

• Senin de acemi olduğun kesin :) Trakya ya nasıl girmedi sistem ? Kanıtlarıyla açıkla tamam helalin var diyecem de olmaz böyle tahminde bulunuyoruz yine suçlu oluyoruz bu nasıl forum keşke geçen seneki gibi olsaydı forumunuz, git gide kötüye gidiyor ben size bildireyim..

evet dostum ben acemiyim ki sistemleri haftalar öncesinden bildiriyorum ve bu acemiligimle gurur duyuyorum.

• İstanbul'da yarına kadar kar yağma olasılığı yoktur. Verilerle ve fotoğraflarla kanıtla inanırız. Burada verisiz sistem tarihi verilebilir fakat verisiz "kar yağıyor" diyemezsin.

Orada PERŞEMBE yazıyor be abim.. Ben çarşamba mı demişim? Az birşey dikkat etsen anlıyacaksın ben hiçbir haber sitesine bakıyorum ve bakmam da 6 ocak efsane sistemi varken bile yüksek kesimlere sulu kar diyordu zaten yalan olduğu belli bu benim tahminin vallaha da ister inaaaan ister inanma ben tahminimin arkasındayım PERŞEMBE günü çamlıca gibi yüksek kesimler benim "ŞAHSİ TAHMİNİMM" 2-4cm kar bırakacağı benim oturduğum yerler Ataşehir ve diğer kesimlere sulu kar hafif kar yağar bu da tutmaz 12 aralık ta yağan kar gibi olacak hafif yağacak gidecek ama yüksek kesimlerde 2-4 cm kar bekliyorum tutabilir tutmayabilir ama %90 tutmasını tahmin ediyorum bekleyelim görelim bakalım. Ha bu arada sizi kırdıysam özür dilerim hatamı affedin bana gerçek olmayan şeyler hakkında sallama yapıldığınca pardon ama sinir oluyorum çünki bilmiyo nereden baktığımı veya nereden bakmadığımı acemi diyor bana ben zaten kendi çapımda küçük tahminler yapıyorum siz bana bunu derseniz ben de üzülürüm ve farkında olmadan sizi kırarım ? özür dilerim hayırlı akşamlar efendim.. Bu arada ilk defa bu kadar uzun bir yazı yazdım inşallah anlamışsınızdır. HS AİLESİ ...

• Emre şuan Ataşehir'e sulu kar yağıyor demişsin yazını okumaya bile gerek yoktu da yine kırmayayım dedim okudum. Benim derdim o.

Yazımı okunmayacak kadar kaale alınmıyorum yani peki size iyi tahminler 1 derde takıyosan ve bu sebepten dolayı birbirimizi kırıyosak tek diyeceğim şey pardon ama yazık demek olacaktır..