Sohbetimiz Bol Olsun! - Şubat 2021

• Kar videolarına thumbnail wallpaper yapacağım müsait olduğumda :-D :'D Birde kanala profil ve banner yapacağjm kanal ismi önerileriniz varsa yazabilirsiniz

:onay: Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow :kas:

:koşma: Chasing the Siberian Husky :bakış:

:kar::kralice::türkiye::coksoguk: :karyagisli:

• 17 Ocak Zonguldakta yağarken gök tupturuncuydu bildiğin

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.
    videosu da bu kısa ama

Yalnız müzik biraz ürkütücü :'D

• Yalnız müzik biraz ürkütücü :'D

Yalnız ben hayatımda böyle bir kar ilk defa gördüm yani eskiden de olduysa 2012de oldu en son şimşek vardı o akşam ve bu kar 1-1buçuk saat yağdı kamerayı açamadım açsaydım 5-10 dk çekip atacaktım diğer videolarda diğer yoğun kar yağışlarını da çektim dek gelişi de var

• Yalnız ben hayatımda böyle bir kar ilk defa gördüm yani eskiden de olduysa 2012de oldu en son şimşek vardı o akşam ve bu kar 1-1buçuk saat yağdı kamerayı açamadım açsaydım 5-10 dk çekip atacaktım diğer videolarda diğer yoğun kar yağışlarını da çektim dek gelişi de var

2004 lü olarak bende ne karlar gördüm ama 2017 den sonra iş değişti işte kaç yıldır düzgün kar almak için kendimizle çelişir olduk. 14 şubat kurtuluş olacak inşallah.

• 2004 lü olarak bende ne karlar gördüm ama 2017 den sonra iş değişti işte kaç yıldır düzgün kar almak için kendimizle çelişir olduk. 14 şubat kurtuluş olacak inşallah.

Kocaeli bile belki bu ocak sisteminde sağlam kar alabilirdi ama son dakikalarda bile çok oynaktı bu sistem

• Kocaeli bile belki bu ocak sisteminde sağlam kar alabilirdi ama son dakikalarda bile çok oynaktı bu sistem

Kocaeli geçen sene kendi ilçemde 7-8 cm kar gördüm yağış bakımından bir tık daha iyi yağış alıyoruz İstanbul'dan

Tabii o 7-8 cm kar dekler sayesindeydi dekler akın akın Gölcüğe girdi

• Kocaeli geçen sene kendi ilçemde 7-8 cm kar gördüm yağış bakımından bir tık daha iyi yağış alıyoruz İstanbul'dan

Tabii o 7-8 cm kar dekler sayesindeydi dekler akın akın Gölcüğe girdi

Valla bu sistem Konumum-Bartın adına şahaneydi köyler 2 metreyi devirdi neredeyse yükseklere 1.5 metreye kadar çıkan yerler oldu merkezde sahilde bile en az 40-50 cm kar vardı

• Resmi Gönderi

selamun aleyküm abilerim

Aleykum selam

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• Sinan Hocam , ayın 13 15 inden sonra soğuklar kendini toplayarak bize yakin olan kısımdan ayrıldığı gözükmekte , eger bir sistem alicaksak bunun 12 13 14 ü ne denk gelme olasılığı yuksek midir , çünkü ustumuzde soğuk kalmıyor anladgim kadarıyla , yada ben acemiyim yanlış mi düşündüm ki (:

• Resmi Gönderi

Sinan Hocam , ayın 13 15 inden sonra soğuklar kendini toplayarak bize yakin olan kısımdan ayrıldığı gözükmekte , eger bir sistem alicaksak bunun 12 13 14 ü ne denk gelme olasılığı yuksek midir , çünkü ustumuzde soğuk kalmıyor anladgim kadarıyla , yada ben acemiyim yanlış mi düşündüm ki (:

Artık ABD yi izleriz akşama yeniden bakarım birde yarın haftalık verilere göre

Konuşuruz

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"