HAVA KÖŞESİ (Coğrafyacının yeri)

• Hocam haklı kışa daha girmedik unutmamak lazım 21 Aralıkta başlıyor resmi olarak kış sonbaharı iyi geçirelim kışa sistemleri toplarız 😀

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...

• Resmi Gönderi

Çöp kış için daha erken,

sevinmeyin üzülmeyin :sessiz:

Takipteyiz abim..Eline emeğine sağlık..Bekleriz biz işimiz bu işte ,kar kış kovalarız :):olumlu::alkıs:

• Resmi Gönderi

Sessizce takip ettiğim tarih var netleşince yazacağım B)

Biraz sesli de düşünebilirsin arada,bizde tüyo alalım :)

Haydi bakalım hayırlısı hocam

• Öncesinde de sistem belirtileri var özellikle iç kesimlere kar gelebilir ama istanbul için sistem varsa sert sistem geliyor demektir.Bende istanbul adına takip ediyorum oraya gelirse her yeri etkiler az çok

• Resmi Gönderi

cografyaciburak

Bizde takip edelim ufak ufak

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• Aralık ayı itibari ile kış başlıyor,hava ciddi soğuyacak.

Kar sınırına yaklaşan yerler ve kar alan yerler olacak.iç ege ve iç anadolu kar ile tanışabilir bu sistemde.Karadenizin iç kesimleri de keza öyle.Doğuyu söylememe gerek yok.

Megakent yavaş yavaş karlı sistemlere hazırlanıyor 9 u gibi sert sistem gelebilir takip ediyorum

• Resmi Gönderi

cografyaciburak

Hocam ilk sert sistemde bir iki gün oynasa da alıştırma sistemi olmayacak gibi sizler varsınız diye ben kendimi tutuyorum konu açmamak için . Sahiller bile etkilenebilir sizce hocam ...

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• Sinan ben uzun süredir konu açmıyorum hocam artık yoruluyorum tartışma oluyor.Buradan zaten bilgilendirme yaparım ama ilk ciddi atak gelecek gibi tarih netleşince yine söylerim ama sahil kesimi etkileyecek istanbulu etkileyecek bir sistem olur merkezi önemli tabi ki.Sanırım model sonu sinyal verdi

• İngiltere de kar fırtınası 10 gün daha sürecek…Adamlar uzun aradan sonra sağlam giriş yaptılar