HAVA KÖŞESİ (Coğrafyacının yeri)

• Burak hocam hoşgeldiniz. Diğer forum sitesinde de Semih hocamin tahminleriyle birlikte takip ediyorduk. Ayni forumda gormek bizleri ziyadesiyle memnun etti. Sistem meselesine gelince ben kar yağmasa da yağmurun yağması taraftarıyım. Ülkemiz kuraklık ile karşı karşıya. Rabbim ne verirse razıyız.

• Abi guncel durumlar hakkinda bilgi verirsen 2000 kisi olarak cok seviniriz

Martta da sistem var.Güncel durum şuan yeni verilere göre bu.Ancak önümüzdeki sistem için%60 dı %70 lere çıktı sistem.Bu arada sistem mart başına kadar ülke de aktif olacak

• Haftasonu verileriyle önümüzde ki sistem için yorum yapmam.Salı günü nokta koyacağız..

• Martta da sistem var.Güncel durum şuan yeni verilere göre bu.Ancak önümüzdeki sistem için%60 dı %70 lere çıktı sistem.Bu arada sistem mart başına kadar ülke de aktif olacak

Fena sinerji veriyorsun hocam..

:kas:

• sizi tebrik ederim hocam aylardir subatin ikinci haftasi dediniz. sistem ongordugunuz aralikta geliyor.

Yok hocam 11-13 civarı dedim 14 gibi gelecek 1 gün kayıp olabilir :P

• arkadaslar bartin a kar ne zaman gelir sizce gelirse de kac cm yagar. gozumuz yollarda kaldi . merakla takip ediyorum sizi

• Resmi Gönderi

arkadaslar bartin a kar ne zaman gelir sizce gelirse de kac cm yagar. gozumuz yollarda kaldi . merakla takip ediyorum sizi

Az daha zaman verin tahmincilerimize, hala erken bır şey söylemek için

• İstanbul anadolu kıyıları hep en son kar alan yer oldu hocam. Kartalda mesela 4 yıldır yerde tutan kar görmedik. Bu sistemde ne olur sizce ? Çocuğum 3 yaşını bitirdi daha kardan adam yapamadık :(

• Resmi Gönderi

İstanbul anadolu kıyıları hep en son kar alan yer oldu hocam. Kartalda mesela 4 yıldır yerde tutan kar görmedik. Bu sistemde ne olur sizce ? Çocuğum 3 yaşını bitirdi daha kardan adam yapamadık :(

En kısa zamanda inşallah kardan adam yaparsınız

• Salı günü çok şey değişecek derken durum ortada :) akşam az çok ilk atak belli olacak..

İstanbul ? B) :sessiz: