HAVA KÖŞESİ (Coğrafyacının yeri)

• Burak Bey: Geçen yazmayı unuttum. Benim eşim de sizin meslektaşınız; 20 yıllık coğrafya öğretmeni ve A.Ü. Coğrafya mezunudur. Benim bu konulara bu kadar ilgime şaşırıp kaldığı ve modelleri anlamaya çalışma çabamdan dolayı kendisine sürekli sorular sorduğum için bana acıdı ve 1 saat YB-AB , Azor, İzlanda, siklon vs ders verdi. Maalesef kendisinin hava olaylarına benim kadar hevesi yok. "Yahu yeter artık kafayı yiyeceksin, mesleğinle de yakından uzaktan ilgisi yok" diye takılıp duruyor.

Sevgiler, selamlar.

• Burak Bey: Geçen yazmayı unuttum. Benim eşim de sizin meslektaşınız; 20 yıllık coğrafya öğretmeni ve A.Ü. Coğrafya mezunudur. Benim bu konulara bu kadar ilgime şaşırıp kaldığı ve modelleri anlamaya çalışma çabamdan dolayı kendisine sürekli sorular sorduğum için bana acıdı ve 1 saat YB-AB , Azor, İzlanda, siklon vs ders verdi. Maalesef kendisinin hava olaylarına benim kadar hevesi yok. "Yahu yeter artık kafayı yiyeceksin, mesleğinle de yakından uzaktan ilgisi yok" diye takılıp duruyor.

Sevgiler, selamlar.

Selamlar saygılar kendisinin klimatoloji dersi nasıldı ? A mı ? :)

• Salı günü çok şey değişecek derken durum ortada :) akşam az çok ilk atak belli olacak..

İstanbul ? B) :sessiz:

hocam gfs hala avrupa yakasına az yagıs veriyor ecmye gore ne zaman adam olur bu gfs :)

• Can ve semih ve sinan abilerimde cevap verebilir

Sistem arka arkaya zaten mesela 12-13 sistemi ardı 16-17 sistemi dönerek tekrar geliyor.Diğeri de 22 civarı gelebilir.Marta kadar sistemler alacağız böyle bilin yeterlidir soğuk tarafta kalacağız ve mini87 yaşayacağız

• cografyaciburak hocam Zonguldak-Bartın-Düzce Hattı için yorumunuzu merak ediyorum ne dersiniz bu sistem açısından

:onay: Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow :kas:

:koşma: Chasing the Siberian Husky :bakış:

:kar::kralice::türkiye::coksoguk: :karyagisli:

• Selamlar saygılar kendisinin klimatoloji dersi nasıldı ? A mı ? :)

Şimdi bu mesajı okuttum, bana dediği bütün derslerinin ortalaması yüksekmiş, ama en fazla ilgi alanı jeomorfolojiymiş. Final'de vs.. çok farklı yerlerde öğretmenlik yaptı. (Üniversite hazırlık) Size de selamları var.

• Hocam sizin dediğinize geliyor hepsi teker teker İSTANBUL ? ???

• Şimdi bu mesajı okuttum, bana dediği bütün derslerinin ortalaması yüksekmiş, ama en fazla ilgi alanı jeomorfolojiymiş. Final'de vs.. çok farklı yerlerde öğretmenlik yaptı. (Üniversite hazırlık) Size de selamları var.

Aleykum selam.Jeo dersleri zordur jeomorfoloji olsun jeoloji olsun esasta öğrenciler için sıkıcıdır.Başarılar dilerim

• Burak hocam batı trakya için son durum nedir...ipsala keşan civarları kar açısından detayli bilgi verirmisiniz tşk