HAVA KÖŞESİ (Coğrafyacının yeri)

• Resmi Gönderi

Modeller de son durum;

İstanbul da kar da var örtü de var. :kar:

Hangi tarih hocam 8-9 mu? 12-13 mü?

• 26/27 ocağa kadar tablo can sıkıcı.Soğuklar ocak 15 ten sonra amerika tarafına kayarken biz sıcak yiyeceğiz.Biraz ısınacağız biraz derken mevsimin 4-6 c yukarıları görebiliriz.Ocak ayı adına güçlü bir afrika atağı diyebiliriz.Soğuk tarafta kalma tarihimiz 26 ocak yani ocak son haftasını takip edebilirsiniz şimdilik.kıştan hala ümidim var

• Bu arada istanbul yarın akşam saatlerine doğru kar şartları uygun yağış yakalayan yerler kar görecek

• Ocak sonu şubat başı gibi gelecek olan baba sistem 2023-2024 kış sezonu adına en ciddi sistem.Takipleri heyecanlı olacak B)

• Resmi Gönderi

Ocak sonu şubat başı gibi gelecek olan baba sistem 2023-2024 kış sezonu adına en ciddi sistem.Takipleri heyecanlı olacak B)

Aman gelsin artık hocam

Mübarek 3 aylar geldi o gelmedi,Ramazan yaklaştı o hala gelmedi :)

• Ecm şaşırtmadı :) bu sistem de sistem bile denmeyecek şekilde güzel çıktılar verip milleti kandıran ecm yi kınıyorum.Ay sonu şubat başı karadeniz mi marmara mı başrol olacak onu konuşuruz

• 26/27 ocağa kadar tablo can sıkıcı.Soğuklar ocak 15 ten sonra amerika tarafına kayarken biz sıcak yiyeceğiz.Biraz ısınacağız biraz derken mevsimin 4-6 c yukarıları görebiliriz.Ocak ayı adına güçlü bir afrika atağı diyebiliriz.Soğuk tarafta kalma tarihimiz 26 ocak yani ocak son haftasını takip edebilirsiniz şimdilik.kıştan hala ümidim var

1 haftadır şu yazıdan değişik hiçbir şey yok.Karadenizi içine alan güçlü bir sistem bekliyorum.Bu sene karadeniz şanslı

• o zaman biz marmara olarak izlicez gene her zaman yaptığımız seyi

Geçmiş yillara bakarsak Marmara o kadarda kötü kışlar yaşamadı doğu Karadeniz 2020 yılından beri sistem almadi diyebilirz -10 lu sistem bile gelmedi yani demek istediğim her zaman izlemiyor

• Geçmiş yillara bakarsak Marmara o kadarda kötü kışlar yaşamadı doğu Karadeniz 2020 yılından beri sistem almadi diyebilirz -10 lu sistem bile gelmedi yani demek istediğim her zaman izlemiyor

Emin ol hep izliyor

• o zaman biz marmara olarak izlicez gene her zaman yaptığımız seyi

abartma istersen tamam geçen kış ve bu kışın yarısı berbat olabilir ancak 2022'de şansımızı gayet iyi kullandık bölge olarak. Bırak boşver birazda Karadenizliler yaşasın hayatını 2020 şubattan sonra bir daha düzgün kar göremediler zaten daha koskoca Şubat ve Mart var illaki 1 baba sistem gelecektir bizim bölgeyede. Hem hiç yoktan kurak gecirmiyoruz yağmurumuz var 🌧️