HAVA KÖŞESİ (Coğrafyacının yeri)

• ya abıcım sen neyden bahsedıyorsun sıstem dedıgın bole olucaksa buyrun sız eglenın bı yaka bakacak bı yaka ızlıcek ondan sora buna 2022 efsanesı dıcez

şu üslubu bakarmısınız allah aşkına, açıklama yapmak istedim ama sonra yorumsuz bırakmak daha mantıklı geldi..

• ya abıcım sen neyden bahsedıyorsun sıstem dedıgın bole olucaksa buyrun sız eglenın bı yaka bakacak bı yaka ızlıcek ondan sora buna 2022 efsanesı dıcez

Allah aşkına dediklerimi anlıyor musun? İç anadolu uzun zamandan sonra güzel yağış alacak. Marmaranin neredeyse hepsi, bati ,orta,doğu Karadeniz'in hepsi G.doğu Anadolu,Ege'nin iç kesimleri,Akdeniz'in düşük rakımlı yerleri bile kar alacak sen hala bir yakadan bahsediyorsun. Yeter artik burası TÜRKİYE istanbul değil

• Resmi Gönderi

bence ole ben doğru durust kar alamaycaksam banane anadolu yakasından orda oturanlar sevınsın

Kardeşim bizde Ankara olarak kaç gündür etrafımız yıkılırken biz bol bol ayaz yedik ülkemizin her karışına seviniyoruz bencillik yapmayın

O zaman buraya gelip yakınmayın bölge konunuzdan veya ağlama duvarında bol bol isyan edebilirsin

Not böyle devam edersen ilk uyarı alacaksın

• 2017 den beri avrupa yakası karmı aldı bu kadar soğuklar akacak sora bız uzulmeyelım bıda bole soğuklar ele gecmez ona uzuluyoruz sevınen sevınebılır

• 2017 den beri avrupa yakası karmı aldı bu kadar soğuklar akacak sora bız uzulmeyelım bıda bole soğuklar ele gecmez ona uzuluyoruz sevınen sevınebılır

Bak tüm g.dogu 40-50-60 cm aldi biz 5 cm bile zor aldik. Ben sikayet ediyor muyum. Kendi bölgende yorumla

• Adana,hatay ve normalde kar alamayan yerler bile kar alacak e bu ülke sistemi değil de nedir?

• Resmi Gönderi

2017 den beri avrupa yakası karmı aldı bu kadar soğuklar akacak sora bız uzulmeyelım bıda bole soğuklar ele gecmez ona uzuluyoruz sevınen sevınebılır

Üzülebilirsin normal (daha hiç bir şey kesin değil belki sen de aynı şeyleri alacaksın ) ama başkalarının sevincini gölgeleme en azından sayfayı kirletme mesela ben Gaziantep’e Diyarbakır’a yağan kara kendi konumumdan daha çok sevindim

Birde her sistem her yere yaramaz gün gelir sizin oralar çoşar o zaman da seni tebrik eder seni seyrederiz

• Resmi Gönderi

gunlerden beri bekle bekle sora hadi gule gule semıh hocaya helal olsun adama konusmuyor dıye kızıyorum bıde tırt olacağını biliyor adam

Ben şimdi bu Ayhan Işık'ın arkasından bağırdım. “Turist Ömer! Turist Ömer!” dedim. Dönüp bakmadı adam hayret... Demek ki Sadri Alışık'ın arkasından bağırsam “Ayhan Işık! Ayhan Işık!” diye o da bakmayacak... Bunlar garip şeyler işte.

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• Resmi Gönderi

bende gulucem ıns sıstem o basta dedıgınız gıbı :):):)

Benim yazdığımı anlamadınız Burak Hocanın Konusunda Semih hoca Sessiz duruyor yazdınız onun için yazdım

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• Anadolu yakası boğaz tarafı ne olur çamlıca tarafları