EREN KISMET SISTEMI

• Modellerin durumu belli Hocam. Umut tacirliği yapmıyoruz. O yüzden doğru bilgiyi elde edene kadar model takibine devam edip, ona göre yorum yapacağız.

Helal olsun ağzına sağlık. Aradığım yorum.

• Hocam sizi bayandır takip eden biri olarak kar geldi kapımıza dayandı konu açılmadı sistem ile ilgili tereddütleriniz mi var yoksa konuyu engelliyen birşeyler mi var

Konu acmam 1 dk surmez. Mesele dogru bilgiyi verebilmekte. Hala cm isini cozmeye calisiyorum. Az cok olacak olanlar belli artik. Kismette varsa sistem basindan sonuna kadar Istanbul'da 1 mt kar olacak.marmaranin dogusundan orta karadenize kadar olan bolum ki ozellikle bati karadeniz orta karadeniz cevresi kar rekoru kiracak. 1 gun daha bekleyelim. Yarin aksam kismetse konu acicam. Umarim 24 saatte kotu yonde degisim olmaz. Yarin aksam 10 dan sonra okuyabilirsiniz.

• Konu acmam 1 dk surmez. Mesele dogru bilgiyi verebilmekte. Hala cm isini cozmeye calisiyorum. Az cok olacak olanlar belli artik. Kismette varsa sistem basindan sonuna kadar Istanbul'da 1 mt kar olacak.marmaranin dogusundan orta karadenize kadar olan bolum ki ozellikle bati karadeniz orta karadeniz cevresi kar rekoru kiracak. 1 gun daha bekleyelim. Yarin aksam kismetse konu acicam. Umarim 24 saatte kotu yonde degisim olmaz. Yarin aksam 10 dan sonra okuyabilirsiniz.

Hocam sizi çok eskiden beri takip ederim İstanbul için tahmininizi okuyunca gözlerim büyüdü bizim göremediğimiz şeyler vardır muhakkak

• Selamunaleyküm , yeni üyeyim ama eski karseverim, efsne Semih kardeşimi sonunda buldum. Umarım ayağım uğurlu gelir, ismim gibi Buzdevrini yaşarız ..

• Hocam hayırlı akşamlar. X siteden takipteyim sizi inşaallah güzel bir sistem olur. Kocaeli Gölcük kıyı kesimler Pazar günü ve sonrası sıcaklık problemi olabilir mi sizce? Ocak sisteminde şakır şakır yağmur aldık çimenler hariç kar göremedik maalesef. Şimdiden teşekkürler hayırlı akşamlar...

• Hocam hayırlı akşamlar. X siteden takipteyim sizi inşaallah güzel bir sistem olur. Kocaeli Gölcük kıyı kesimler Pazar günü ve sonrası sıcaklık problemi olabilir mi sizce? Ocak sisteminde şakır şakır yağmur aldık çimenler hariç kar göremedik maalesef. Şimdiden teşekkürler hayırlı akşamlar...

Olmaz.

• Resmi Gönderi

Selamunaleyküm , yeni üyeyim ama eski karseverim, efsne Semih kardeşimi sonunda buldum. Umarım ayağım uğurlu gelir, ismim gibi Buzdevrini yaşarız ..

Aleykumselam Hoşgeldiniz, inşallah diyelim.

• Hocam ege den hiç bahsetnediniz, akşam evmwf ciddi manada cm. Olarak sıkıntılı , Denizli ne olur ? Gfs veya ucmo gibi gelir mi ?

• Pazar ve pazartesi anadolu sahil kesimi örtü alır mı hocam ?