Karadeniz Bölgesi Meteorolojik Hava Durumu Yorum Konusu

• Ne yağdı be tek kalemde 5 cm kar bıraktı

Aynen öyle ama ereğli tarafına giden kütle daha sağlamdı

❤💙 EN BÜYÜK TRABZONSPOR ❤💙

• Hava açtı burada güneş yüzünü gösteriyor tabi hala soğuk bir hava hakim 1 derece şuan

:onay: Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow :kas:

:koşma: Chasing the Siberian Husky :bakış:

:kar::kralice::türkiye::coksoguk: :karyagisli:

• Şapır şupur erime sesleri gelmeye başladı öğlen olması sıcaklıklarında artmasıyla birlikte doğal olarak sistemin de sonuna geldik gibi görünüyor nisanda yine sistem gelip kar yapar mı bilmiyorum iç kesimlere belki yapar kıyıların işi çok zor bıçaksırtı yani bu son sistemimizi bugün 2023 kışı adına yaşamış olabiliriz yani. Nasipse 2024 kışına inşallah artık.. Genel manada kışı değerlendirecek olsam hala gözümde bir 2014 açıkcası mart sonunda kar yağmış olsa bile

• Şapır şupur erime sesleri gelmeye başladı öğlen olması sıcaklıklarında artmasıyla birlikte doğal olarak sistemin de sonuna geldik gibi görünüyor nisanda yine sistem gelip kar yapar mı bilmiyorum iç kesimlere belki yapar kıyıların işi çok zor bıçaksırtı yani bu son sistemimizi bugün 2023 kışı adına yaşamış olabiliriz yani. Nasipse 2024 kışına inşallah artık.. Genel manada kışı değerlendirecek olsam hala gözümde bir 2014 açıkcası mart sonunda kar yağmış olsa bile

Bence tam 2018 di

• Ama şunu diyim buna da şükür ben bu sistemde bu kadarınıda beklemiyordum

• Ama şunu diyim buna da şükür ben bu sistemde bu kadarınıda beklemiyordum

Tabi canım yani sonuçta tarih 1 Nisan neredeyse nisana girdik çiçek böcek sesleri olması gerekirken mevsim normallerinin bilmem kaç derece altında örtü de oldu hani güneş ışınları dik vurduğu için erime hemen kaçınılmaz oluyor belki Mart başı gelse farklı olurdu ve kıyı şehrindesin yani aynı Antalya gibi hani bi enlem farkı var sadece o kadar. 30 Mart tarihe extrem bir tarih olarak geçer benim gözümde ama genel manada bu kış çokta tatmin etmedi açıkcası iki sistemle kapatacağız mucize bir şey olmazsa onun dışında 2022 kışı bambaşkaydı gerçekten

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Aurora Borealis ().

• Yenicede güzel kar yağmıştır köyümde muhtemelen iç kesim zaten yüksek bir yerde örtü de vardır 15-20 cm belki yine Zonguldağın köylerinde de iyi kar vardır Düzce-Bartın ve özellikle Bartınla Kastamonu köyleri iyi kar almıştır yine..

Mesaj 2 düzenlendi, son düzenleyen Aurora Borealis ().