Karadeniz Bölgesi Meteorolojik Hava Durumu Yorum Konusu

• havalarinsesi.com/attachment/19337/

Ne Kardı bee Zonguldak Merkez 2 Ocak 2016

Zonguldak ‘kar’ altında

Zonguldak’ta dün geceden itibaren şiddetini artırarak tipi olarak yağan kar şehir merkezinde, mahallelerinde hayatı felç edenken 178 köy yolunda ulaşım sağlanamıyor.

Şehir merkezinde kar kalınlığı 45 santim olarak ölçülürken bazı bölgelerde bir metreye yaklaştı. Vatandaşlar dolmuşların çalışmaması nedeniyle işyerlerine yürümek zorunda kaldı.

İl genelinde etkisini artıran kar yağışı dolayısıyla merkezde 35, ilçelerden Devrek'te 40, Ereğli'de 32, Çaycuma'da 30, Kozlu'da 21, Kilimli'de 17 ve Gökçebey'de 3 köy yolu ulaşıma kapandı.

İl Özel İdaresi ekipleri, 29 iş makinesiyle çalışmalarını sürdürüyor.

Meteoroloji Müdürlüğü yetkilileri, kar kalınlığının yüksek kesimlerde 1,5 metreye ulaştığını, yağışın yarın da süreceğini, buzlanma ve don riskine karşı dikkatli olunması gerektiğini kaydetti. Barış DOĞAN

Zonguldak ‘kar’ altında

Zonguldak’ta dün geceden itibaren şiddetini artırarak tipi olarak yağan kar şehir merkezinde, mahallelerinde hayatı felç edenken 178 köy yolunda ulaşım sağlanamıyor.

Şehir merkezinde kar kalınlığı 45 santim olarak ölçülürken bazı bölgelerde bir metreye yaklaştı. Vatandaşlar dolmuşların çalışmaması nedeniyle işyerlerine yürümek zorunda kaldı.

İl genelinde etkisini artıran kar yağışı dolayısıyla merkezde 35, ilçelerden Devrek'te 40, Ereğli'de 32, Çaycuma'da 30, Kozlu'da 21, Kilimli'de 17 ve Gökçebey'de 3 köy yolu ulaşıma kapandı.

Meteoroloji Müdürlüğü yetkilileri, kar kalınlığının yüksek kesimlerde 1,5 metreye ulaştığını, yağışın yarın da süreceğini, buzlanma ve don riskine karşı dikkatli olunması gerektiğini kaydetti. Barış DOĞAN

Zonguldak ‘kar’ altında

:onay: Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow :kas:

:koşma: Chasing the Siberian Husky :bakış:

:kar::kralice::türkiye::coksoguk: :karyagisli:

• Zonguldakli67 Hocam bu sisteme altın gözlük çıkardı be :'(

:onay: Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow :kas:

:koşma: Chasing the Siberian Husky :bakış:

:kar::kralice::türkiye::coksoguk: :karyagisli:

• Vallaha ben de Ordu için ne olur onu soracaktım

HEDEF HAVA HARP OKULU ✈

• Geçen şubat sisteminde - kaçtı çekirdeğin sıcaklığı

HEDEF HAVA HARP OKULU ✈

• Sağol abim eğer kar gelirse merkeze (babamın boş zamanı olursa tabi) sizi biraz kar fotoğrafına boğarım :ıhıhıh:

HEDEF HAVA HARP OKULU ✈