Karadeniz Bölgesi Meteorolojik Hava Durumu Yorum Konusu

• Nasip kismet paya ne düşerse lakin Gem gibi gelirse ki inşallah öyle gelir Zonguldak ve cevresine ciddi bir kar diyor yaklaşık 150-185 mm diğer iki modelde en geç yarın artık yavaş yavaş ortayı bulur diye düşünüyorum

:onay: Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow :kas:

:koşma: Chasing the Siberian Husky :bakış:

:kar::kralice::türkiye::coksoguk: :karyagisli:

• Pazar günü sıcaklıklar kar için yüksek değil mi?

100 rakım üstü için yeterli olacak gibi öğlen bir ihtimal sulu kar sonra tekrar kara döner 250 rakımda sıkıntı olmaz

• Nasip kismet paya ne düşerse lakin Gem gibi gelirse ki inşallah öyle gelir Zonguldak ve cevresine ciddi bir kar diyor yaklaşık 150-185 mm diğer iki modelde en geç yarın artık yavaş yavaş ortayı bulur diye düşünüyorum

Rüzgarlar avantajımıza mı?

• Belediye 3 defadır anons yapıyor 50 cm üzeri yoğun kar diyor bakalim akşama umarım modeller daha olumlu cikar

• Belediye 3 defadır anons yapıyor 50 cm üzeri yoğun kar diyor bakalim akşama umarım modeller daha olumlu cikar

Layn 1 hafta yoğun kar yağacak sen neyin olumlu çıkmasını bekliyon hala bu akşam saat 6 ile 9 arasında bile kar bekliyorum ben çoğu yerde

❤💙 EN BÜYÜK TRABZONSPOR ❤💙

• Valla Zonguldagin değişmeyen gerçeklerinden biri merkezde bile kaç gün sular elektrikler kesikti köylerde ulaşım iletişim herkes ailesinden habersizdi karın keyfi böyle bazen eziyete dönüyor

• Layn 1 hafta yoğun kar yağacak sen neyin olumlu çıkmasını bekliyon hala bu akşam saat 6 ile 9 arasında bile kar bekliyorum ben çoğu yerde

;) Bu saatten sonra takip beklenenden daha iyi gidiyor gördüğüm model falan salla bu saatten sonra sıcaklık beklenenden iyi yagisda Karadeniz sıcak arka arkaya dekler vurucak önce siklon sonra dek

• Valla Zonguldagin değişmeyen gerçeklerinden biri merkezde bile kaç gün sular elektrikler kesikti köylerde ulaşım iletişim herkes ailesinden habersizdi karın keyfi böyle bazen eziyete dönüyor

Aynen oyle bi aksaklik olmamasi cok zor

• Batı karadeniz bölgesinde "şuanki" verilere göre hiçbirimizin üzülmesini gerektirecek bir durum yok. Batı karadeniz balkanlardan gelen sistemlerde coğrafi olarak mantıken orta ve doğu karadenize göre daha şanslıdır, bunu bilmek için kahin olmaya falan gerek yok.