Karadeniz Bölgesi Meteorolojik Hava Durumu Yorum Konusu

• Bu kadar ümitsiz olmayın arkadaşlar. 6 Ocak 2017'de Karadeniz'e bişey göstermiyordu. Bafra tarafları 15-20 cm kar aldı diye hatırlıyorum.

• dun ogle istanbul adina berbatti şimdi keyif suruyolar 16 ocakta son dakika direkten döndüler Allah'ın dediği olur

• Can abi Samsun olarak kurtarma şansımız varmi

Çok acele ediyorsunuz. Sonuna kadar takip edin. Tek çıktıyla üzülmemek gerek.

• dun ogle istanbul adina berbatti şimdi keyif suruyolar 16 ocakta son dakika direkten döndüler Allah'ın dediği olur

Bilmiyomki Furkan kimse Karadeniz adına yorum yapmiyo ecfm görmek istiyor herhalde

Aynen kardeşim. Bende İstanbul'da yaşıyorum. Ama Ülke'de kar görmeyen kimse kalmasın istiyorum.

• samsun merkez boşlukta kalır dedim gfs ana çıktıya göre soğuk girdiği an rüzgar karayel bu da yağışı kesiyor. diğer ilçelerde sıkıntı yok iç kesimlerde her türlü kar alır siklonik sistemde soğuğu yakaladığı zaman. daha çok değişir akşamki ecmwf önemli diyagramda gfsyi destekleyen senaryo sayısı az umarım böyle siklonik bir sistem olmaz hemen koy vermeyin ama temkinli olalım

• Bilmiyomki Furkan kimse Karadeniz adına yorum yapmiyo ecfm görmek istiyor herhalde

Inan buna bu sistem bize yarayacak öyle hissediyorum Samsun adam gibi kar gormeden kıs bitmez gecen sene 10 subatta yagdi oyle boyle yagacak

• Şöyle örnek vereyim. Geçen sene ki Marmara'nın yaşadığı psikoloji durumu şu an siz yaşıyorsunuz. Bizde bunu yaşadığımız için iyi bir durum değil elbet. Orta vade de size de kar geleceğine inanıyorum.

• Fevzi hocam ecfm sonra açıklama yapar bnce

sistemi bize çevirebilecek aslında çok ufak detaylar var mesela icon bizim için güzel çıktı sayılır sistemin oturmasına daha var son 24h a kadar değişimler olur