Karadeniz Bölgesi Meteorolojik Hava Durumu Yorum Konusu

• Arkadaş Giresuna farklı yerden mi kar geliyor Benim olduğum yere kalın ve hızlı bir diğer tipi kadar hızlı değil ama yağıyor ilginç gerçekten

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...

• sen nerdesin

Hocam bence en az 20 cm yağar en azından beklentim bu yönde altında olursa üzülürüm açıkçası çok kuvvetli bir sistem inşallah ilereyen saatlerde cephe tam olarak girer ve yağış artar

• Ben bu radardan bi halt anlamadım. Bu radar mi 40 cm kar bırakacak. Çok az ve parca parca o da gelmiyor bile

kar başlamış tavan beyazlamış bile haberim yok :D

• Hocam bence en az 20 cm yağar en azından beklentim bu yönde altında olursa üzülürüm açıkçası çok kuvvetli bir sistem inşallah ilereyen saatlerde cephe tam olarak girer ve yağış artar

onda ben de hemfikirim o kadar yağdın bizim bir avantajımız da gece başlamasıydı

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...

• Hocam bence en az 20 cm yağar en azından beklentim bu yönde altında olursa üzülürüm açıkçası çok kuvvetli bir sistem inşallah ilereyen saatlerde cephe tam olarak girer ve yağış artar

Ben valla çok şey bekliyorum olur da 20 cm.bile gelse moralim bozulur en az 30a hazırladım kendmi. Fakat radar çok çok kötü parca parça. Bu yoğun yağar ama kısa surer

• samsunda radar parca parca surekli yagis yok 10 dk bastiriyor 20dk atistiriyor tam olarak başlamadi mi anlamadim ki

• Unutmayın bir tahmin bir de takdir vardır... Bartın için çok yüksek paylaşımlar yapıldı şuan merkez de 1 cm kar var ama yükseklerde bir metre olduğu konuşuluyor dedim ya tahminler öyleydi takdir böyleymiş

• Resmi Gönderi

Unutmayın bir tahmin bir de takdir vardır... Bartın için çok yüksek paylaşımlar yapıldı şuan merkez de 1 cm kar var ama yükseklerde bir metre olduğu konuşuluyor dedim ya tahminler öyleydi takdir böyleymiş

Çakraz ile Cide arası yüksekleri çok iyi kar yağışı aldı. Ben kurucaşileliyim elektrikler kesik ilçede

• Ben beklentimi düşürdüm çok da fazla bir şey beklemiyorum. Radar parca parça. Çok yoğun kar olsa da saatlik yağar. Tokat yine fos çıktı