Karadeniz Bölgesi Meteorolojik Hava Durumu Yorum Konusu

• Aksaray civarındaki kütleler de amasya civarından geçip karadenizden çıkacak. Bir şekilde bu yağış yaşanacak demek ki.. Ben zor görüyorum şu görüntüde

• Bence tam tersi az oldu. 500 hpa samsuna gelen soguklar - 20- 22 Max modelden anlıyorsanız dediğimi anlamışsınızdır. Nerde - 30 - 35 ler Nerde - 20 ler

Araba üstünde çatılarda eriyen karlar olur ona hayır demem. (:

100 mt üstü kopar gider. Erime ise ancak öğle saatlerinde kısmen olur. Akşama tekrar toparlar. 500 mt üstü cetvel değil metre kullanır :)

• Radar aşırı karman çorman. Tokat yoğun kar yağışlı diyor tamam bu bir tahmin. Fakat bu yağış nereden gelecek? Batıdan gelecekse o direkt zaten Karadenize gidiyor kuzeydoğulu ilerliyor. Güneyden gelse parca parça kırıntı. Konya ankara tarafindan gelenler kastamonu sinop samsundan yukarı kaçıyor. Radar batıdaki yağışları dogulatsa anlarım ki batıdan geliyor. Tam tersi ordaki yağışlar karadenize kaçıyor

Dostum bunları kafana takıp üzülme bence. Sabah 4, 5, 6 gibi kopacağız :)

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Sneijder10 ().

• Konumumda tipi var şuan sanirim sistem efsane yolunda herhalde yerlerde 3-4 cm arasi var sabaha 10 olur boylr devam ederse

• Konumumda tipi var şuan sanirim sistem efsane yolunda herhalde yerlerde 3-4 cm arasi var sabaha 10 olur boylr devam ederse

Bende samsundayim, sen neresindesin tam olarak

• Altımızda hareketlenme başladı

Radar Görüntüsü: Sivas, Maks

Kütlelerin her biri güzel yağış bırakıyor. Üstelik Tokat için hava sıcaklığının eksilerde olması erimeyi imkansız hale getirecektir. Şimdilik kütleler arasında 5 10 dk zaman farkı var ama sabaha doğru kütleleri bir bütün halinde göreceğiz diye düşünüyorum. Güzel şeyler olacak inşallah.

• Kütlelerin her biri güzel yağış bırakıyor. Üstelik Tokat için hava sıcaklığının eksilerde olması erimeyi imkansız hale getirecektir. Şimdilik kütleler arasında 5 10 dk zaman farkı var ama sabaha doğru kütleleri bir bütün halinde göreceğiz diye düşünüyorum. Güzel şeyler olacak inşallah.

İnşallah

• Giresunlu bir kardeşim vardı burada benim konumum Gedikkaya Mah.Nihatbey Cad yazacağın sadece o bilir burayı şu an arabaların üstü tutmaya devam ediyor nasıl bir şey ya Samsun’la Ordunun sahilini atlayıp mı geldi

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...