Karadeniz Bölgesi Meteorolojik Hava Durumu Yorum Konusu

• Sistem karadeniz sistemi denildi en az etkilenen karadeniz. Tokat 50 cm denildi 5 cm şu an. Hava yükseldi bir de güneş açtı açacak. Ben bu modellerden bir şey anlamadım. Yoğun kar deniliyor ufak bir emare yok. Radar çok sıkıntılı ayrica

• Öğleden sonra bize de ulaşır

Dediğim gibi dek işi şans işi bakalım yarın akşam 9a kadar vakit var belki bu akşam-gece küçük-orta bantlar oluşur yine tesellimiz olurdu

:onay: Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow :kas:

:koşma: Chasing the Siberian Husky :bakış:

:kar::kralice::türkiye::coksoguk: :karyagisli:

• Bazıları siklon siklon diye diye derinleşince ne soğuk kaldı ne bir şey kaçan şeye üzülmemek elde değil dek olsaydı şu yağışlar karadeniz oluk oluk akardı 500 hpa seviyesi sağlam olsaydı film izler gibi izlerdik şimdi şunlar 2-3 yılda bir anca geliyor ne rüzgar bizden yanaydı ne soğuk ne de yağış bize gelebilecek en kötü potansiyelle geldi potansiyel çok büyüktü tek gerçek olan şey büyük balık kaçtı resmen kıl payı değerler ile

:onay: Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow :kas:

:koşma: Chasing the Siberian Husky :bakış:

:kar::kralice::türkiye::coksoguk: :karyagisli:

Mesaj 3 düzenlendi, son düzenleyen Aurora Borealis ().

• Sistem karadeniz sistemi denildi en az etkilenen karadeniz. Tokat 50 cm denildi 5 cm şu an. Hava yükseldi bir de güneş açtı açacak. Ben bu modellerden bir şey anlamadım. Yoğun kar deniliyor ufak bir emare yok. Radar çok sıkıntılı ayrica

Hocam isyan etmeye gerek yok bence bekleyelim hem halen daha devam eden yağış bence zayıf sayılmaz. İlerleyen saatlerde artabilir belki

• Hocam isyan etmeye gerek yok bence bekleyelim hem halen daha devam eden yağış bence zayıf sayılmaz. İlerleyen saatlerde artabilir belki

Güneş açtı ama bakacağız. Ben fos çıktığımızi düşünüyorum. Güneyden gelen yağışlar hızlıca giresun tarafına uçacak