Karadeniz Bölgesi Meteorolojik Hava Durumu Yorum Konusu

• Hocam Giresun’da ne zaman kar başlar 00:00 gerilemiş olamaz mı

KKY ne zaman döner

Soğuk girişi dediğim saatlerde oluyor sürpriz olursa bilemem yani en en erken 1 küsürde kky döner gibi duruyor

• Soğuk girişi dediğim saatlerde oluyor sürpriz olursa bilemem yani en en erken 1 küsürde kky döner gibi duruyor

Giresun sürprizlerle doludur özellikle bulunduğum konum merkeze yağmur yağarken buraya kar yağıyor 80 m uzaktayım sahilden sadece ama ilginç

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...

• Beklenenden 2.5 Derece düşük gidiyoruz 3.7 derece şuan Zonguldak

:onay: Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow :kas:

:koşma: Chasing the Siberian Husky :bakış:

:kar::kralice::türkiye::coksoguk: :karyagisli:

• Rizede cılız bir örtüyle uyanacağımızı düşünüyorum sabah siz ne dersiniz

rizede gece saatlerinde kar zor görünüyor sabah saatlerinde başlaması bekleniyor

• Trabzon ne alemde netleştimi durum. Kesin bişey çıksında Trabzonlular rahatlasın.

• trabzonda yağış sıkıntısı var sabah ilk saatlerde yağışı havada kar olarak alabilir küçük bir ihtimal ardından boşlukta kalması muhtemel boşlukta kalacak alan yoroz burnu ile trabzon merkezde dahil olmak üzere o bölge. Yorozun batısı ve trabzonun merkezden doğudaki ilçeleri kar alabilecek

Trabzon ne alemde netleştimi durum. Kesin bişey çıksında Trabzonlular rahatlasın.

• Hocam sıcaklıklar beklenenden az gidiyorsa Giresuna erken kar gelme ihtimali yok mu 00:00 da falan

• Zonguldak 2.4 derece oldu Mgm 5 derece bekliyordu

Zonguldaka da kar düşer artık be ama ben Giresuna bekliyorum :)

• Hocam sıcaklıklar beklenenden az gidiyorsa Giresuna erken kar gelme ihtimali yok mu 00:00 da falan

yok soğuma girmiyor 00.00 da soğuma ancak çarşambaya geliyor ardından ilerliyor