Karadeniz Bölgesi Meteorolojik Hava Durumu Yorum Konusu

• terme ünye fatsanın iç kesimlerinde sarı turuncu kütleler yapışmış tehlike olabilir

• Arkadaşlar 13 eylülde çorumda inşallah üniversitem yüz yüze açılacak artık geçen sene samsunda kaldık yine bu seneyi çorumda geçireceğim gibi kurak samsundan kurak çoruma pek bir şey değişmeyecek gibi 😂 sadece hava kuru ve soğuk olacak bakalım artık kıyıların sevmediği siklonları istemek durumundayım dekler çoruma ulaşamıyor 😂

• Resmi Gönderi

Arkadaşlar 13 eylülde çorumda inşallah üniversitem yüz yüze açılacak artık geçen sene samsunda kaldık yine bu seneyi çorumda geçireceğim gibi kurak samsundan kurak çoruma pek bir şey değişmeyecek gibi 😂 sadece hava kuru ve soğuk olacak bakalım artık kıyıların sevmediği siklonları istemek durumundayım dekler çoruma ulaşamıyor 😂

Çorum kar bakımından soğuk bakımından sanki daha İyidir Burak.

Hayırlısı olsun inşallah.

• Abim soğuk bakımından gayet iyi tabi ben biraz kuru soğuk da seviyorum o da iyi ama yağış açısından öyle epey kar birikimi son birkaç yıldır bildiğim kadarıyla pek yok 20 30cm üzeri varsa düzeltsin çorumdaki arkadaşlar. Samsun kışın yağış açısından zaten az alan bir şehir sistemler genelde karayelle geldiği için tamamen rüzgar yönüne bağlı çorum içinse siklon beklemem lazım artık güzel rotası olan hadi bakalım şans 😂

• Kastamonu çok şanslı bence kışın hem yağış hem soğuk açısından her zaman faydalanıyor neredeyse sistemlerden

:onay: Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow :kas:

:koşma: Chasing the Siberian Husky :bakış:

:kar::kralice::türkiye::coksoguk: :karyagisli:

• Kastamonu çok şanslı bence kışın hem yağış hem soğuk açısından her zaman faydalanıyor neredeyse sistemlerden

Aynen öyle deklerden de faydalandığı oluyor her türlü yağış alabilen bir konumu var

• 2019'da Eylül ayında köydeydim sabah 8 derece ölçülmüştü Azdavay'da

:kralice::karyagisli::kar: 2022 EFSANESİ :kar::karyagisli::kralice:

• Resmi Gönderi

2019'da Eylül ayında köydeydim sabah 8 derece ölçülmüştü Azdavay'da

Azdavaya arkadaş ziyaretine gittim söz de 2 gün diye. 15 gün mahsur kaldım 😅 öyle bir kar yağışı görmedim ömrüm de öküzleri sürdüler patika yol açmak için. Yazın bile saat 16 dan sonra üşümeye başlıyorsun. Ama tertemiz hava mis gibi

• Aynen birde çok sis oluyor oralarda sabah öğleye kalmadan yok oluyor

• Konumuma 4500 Cape vermiş hemde öğle saatlerine denk gelecek şekilde nem uygun olursa fena olaylar olur