Karadeniz Bölgesi Meteorolojik Hava Durumu Yorum Konusu

• Cumartesi gününden itibaren artık çorumda olacağım karadenizdeyiz ama yağışın hep diğer illere göre az olduğu illerdeyim 😂 hayırlısı artık çoruma bu sene bol bol kar yağması ümidiyle...

• Resmi Gönderi

Cumartesi gününden itibaren artık çorumda olacağım karadenizdeyiz ama yağışın hep diğer illere göre az olduğu illerdeyim 😂 hayırlısı artık çoruma bu sene bol bol kar yağması ümidiyle...

Gönlüne göre olsun herşey :alkıs::alkıs:

• Resmi Gönderi

Şuan Samsunda aşırı güçlü şimşek çakıyor gökgürültüsü var

samsunu tam merkezden vurup geçmiş

Samsun, Ordu ve Tokat Çevrelerinde Kuvvetli Yağış Bekleniyor!

Yapılan son değerlendirmelere göre; Orta Karadeniz’deki sağanak ve gök gürültülü sağanak şeklindeki yağışların bu gece saatlerinden itibaren Samsun, Ordu ve Tokat çevrelerinde yerel olarak kuvvetli ve yer yer çok kuvvetli (21-75 kg/m2) olması bekleniyor. Perşembe günü öğle saatlerine kadar aralıklarla etkili olması beklenen kuvvetli yağışların oluşturabileceği sel, su baskını, yıldırım, ulaşımda aksamalar, yağış anında kuvvetli rüzgar ve küçük çaplı dolu yağışı gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır.

Başlama-Bitiş:16.09.2021 01:00-16.09.2021 15:00

• Arkadaşlar yazamıyorum bu ara herkesten özür diliyorum çorumdayım yaklaşık 6 gündür alışmaya çalışıyorum yeni şehir zor oluyor pek vakit ayıramadım umarım birkaç güne rahata erebileceğim.

• Resmi Gönderi

Arkadaşlar yazamıyorum bu ara herkesten özür diliyorum çorumdayım yaklaşık 6 gündür alışmaya çalışıyorum yeni şehir zor oluyor pek vakit ayıramadım umarım birkaç güne rahata erebileceğim.

İşine bak , ortamını düzenle,ayarla abim.Site de burada,bizler de buradayız..

Hayırlı olsun :olumlu:

• Bolu'da fena gökgürültülü fırtına çıktı bayağı da yağmur yağıyor şu an

Hayırlı olsun. Bu sene Bolu kışı olabilir.

• Mevsimine göre bayağı sert bir sistemle karşı karşıyayız sıcaklıkları bir hayli aşağıya çekecek. 2000m altına inebilir kar sınırı yukarılara çıkabilen varsa çıksın derim. Bölge baştan aşağıya güzel yağış alacak ama doğu karadeniz için yine afet boyutunda olabilecek yağışlar mevcut bu konuda dikkatli ve tedbirli olunmalı. Onun ötesinde bu sistemi atlattıktan sonra peşine bir sistem ihtimali daha var gibi ama net değil yüksek basıncın ve izlanda absinin alacağı şekil yükseği ne şekle sokacağı önemli onu takip etmemiz lazım pek takip edemiyordum bugün bi bakındım harbi iyi sistem geliyor gibi arkadaşlar.(önümüzdeki sistem için.) Kışlıklar çıkacak gibi 😀

• Mevsimine göre bayağı sert bir sistemle karşı karşıyayız sıcaklıkları bir hayli aşağıya çekecek. 2000m altına inebilir kar sınırı yukarılara çıkabilen varsa çıksın derim. Bölge baştan aşağıya güzel yağış alacak ama doğu karadeniz için yine afet boyutunda olabilecek yağışlar mevcut bu konuda dikkatli ve tedbirli olunmalı. Onun ötesinde bu sistemi atlattıktan sonra peşine bir sistem ihtimali daha var gibi ama net değil yüksek basıncın ve izlanda absinin alacağı şekil yükseği ne şekle sokacağı önemli onu takip etmemiz lazım pek takip edemiyordum bugün bi bakındım harbi iyi sistem geliyor gibi arkadaşlar.(önümüzdeki sistem için.) Kışlıklar çıkacak gibi 😀

Hocam sistem kac gün etkili olucak?