Karadeniz Bölgesi Meteorolojik Hava Durumu Yorum Konusu

• Ocak ilk yarısı batı merkezli baba sistem, Ocak ikinci yarısı özellikle 15-20 Ocak arası doğu merkezli efsane sistem gelecek. Ocak ayında tamamen karakış şartları olacak fakat Şubat ayında çok durgun günler var sistemler peşi sıra Batı Avrupa'ya akacak. Sibirya kökenli en az iki sistem alırlar fakat Ocak ayında biz bunu kat be kat telafi edeceğiz.

• Ben şimdi gidiyorum canlar önümüzdeki sistemin tadını çıkarın Ocak ortası gibi tekrar gelip cm tahminleriyle baştan çıkacaz. Allah'a emanet olun. Winter is Coming...

• Bu arada yakınınızda, mahallenizde tanıdığınız yaşlılara maddi durumu olmayan insanlara dayanışmayla yardımcı olun. İlk öncelik ısınma, barınma ve yiyecek olsun. Winter is Coming...

• Bu arada yakınınızda, mahallenizde tanıdığınız yaşlılara maddi durumu olmayan insanlara dayanışmayla yardımcı olun. İlk öncelik ısınma, barınma ve yiyecek olsun. Winter is Coming...

hocam model paylaşma konusuna gelde beraber takip edelim müsaitsen

• son güncellemede orta ve doğu karadenize çalışmış gibi gördüm

• Ben ecmwf yi daha önemsiyorum aslinda çünkü çözünürlük olarak daha iyi

:onay: Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow :kas:

:koşma: Chasing the Siberian Husky :bakış:

:kar::kralice::türkiye::coksoguk: :karyagisli:

• Gömülüyoruz. Kısa sürede cm arttıran iri taneli yoğun kar.. Çarşamba akşamı herkes fotoları atsın forumuda kara gömecez.

yok hocam o çamur yağmuru yanlış görüyorsun :D o.O

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Saadet ().

• Mgm sahiller için yoğun kar uyarısını Carşamba akşamı kar başlayınca verecek çünkü onlarda sahillere kar yağacağını bilmiyor. Radara bakacaklar bir de sıcaklıklara çat yapıştıracaklar uyarıyı. Bu işler böyle.

• Mgm sahiller için yoğun kar uyarısını Carşamba akşamı kar başlayınca verecek çünkü onlarda sahillere kar yağacağını bilmiyor. Radara bakacaklar bir de sıcaklıklara çat yapıştıracaklar uyarıyı. Bu işler böyle.

salı gecesi vermesinde :D