Karadeniz Bölgesi Meteorolojik Hava Durumu Yorum Konusu

• Dogu karadeniz 23 sisteminden bir sey alamaz bence ben aklimdan sildim o tarihleri yoğun kar başladı su an ❄❄❄

• Dogu karadeniz 23 sisteminden bir sey alamaz bence ben aklimdan sildim o tarihleri yoğun kar başladı su an ❄❄❄

Sahiller alamaz ama yükseler alır.

• Giresun yoğun kar yağışı başladı

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...

• Hocam size demiştim değişimler olabilir diye

2017 den sonra üstünlüğü bizden aldınız... geçen sene çok güzel bir sistem geldi Bu senede 23 sistemin yıldızı siz olacaksınız.

• 2017 den sonra üstünlüğü bizden aldınız... geçen sene çok güzel bir sistem geldi Bu senede 23 sistemin yıldızı siz olacaksınız.

Ülkenin her yeri güzel alsın hocam temennimiz bu doğulu olsa da her yer faydalansa

:onay: Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow :kas:

:koşma: Chasing the Siberian Husky :bakış:

:kar::kralice::türkiye::coksoguk: :karyagisli:

• Dun ben linç yemistim soğuklar batıda kalıyo çok dediğimde herkez Samsun'da oturmuyor diye aslında benim istedigim bugunki gbi Doğulu olup herkezin kar gormesiydi bende şimdi o arkadasa diyom şimdi herkez istanbulda oturmuyor

• Ülkenin her yeri güzel alsın hocam temennimiz bu doğulu olsa da her yer faydalansa

Orası öyle hocam ama Batı ve doğu karadeniz kış ayları için sahil olarak en ideal bölgeler soğuğu yakalayınca acımıyor , doldukça doluyor.

Ben bu seneye okeyim yerde güzel örtü olmasada güzel seyirlik kar gördüm sahillerde ve bu sistem hala devam ediyor.

Şubat ayı var bir rekorda belki şubat ayında kırarız. Veriler şubat ayıda güzel gideceğine işaret ediyor...

• Salih hocam Samsun için gfs baya duzelmis böyle giderse heryer güzel kar alacak gbi

• Salih hocam Samsun için gfs baya duzelmis böyle giderse heryer güzel kar alacak gbi

Gfs ve icon da ciddi düzelme var , modeller mutabık olana kadar temkinli olmakta fayda var.

• Gfs ve icon da ciddi düzelme var , modeller mutabık olana kadar temkinli olmakta fayda var.

Ben ocak sonu sahillerde 30cm kar göreceğimize inanıyoırum ve şuanki olduğumuz sistemdden kendi konumum adına hiç dinemden böyle yağarsa 10-15cm garnati derim