Karadeniz Bölgesi Meteorolojik Hava Durumu Yorum Konusu

• Ordu da sahil de ne zaman kar görme şansımız olur

Bu sistemde havada kar görebilirsiniz ama beklentiyi hiç görmeyecekmiş gibi tutmanızı tavsiye ederim. Sağı solu belli olmaz çünkü ancak rakım faktörü çok önemli bu sistemde 200mt üstünde güzel bir örtü de görebilirsiniz

• Doğu karadeniz 22-23 sisteminden birşey beklemesin ardından gelen sistem yer soğuyla beraber çakışcağı için yağış kar olarak düşebilir değişme hala açık bakalım neler olacak ocak sonu bizim gibi

• Yarın akşam sistem netleşir o zaman yağış soğuk vs daha net konuşulur.

hocam bizim yer seviyesi soğuk olacağı için bi nebze şanslıyız gibi cumarttesi yağmur alırırz pazar akşam geceden ibtibaren kara döner yağışlar öyle tahmin ediyorum

• hocam bizim yer seviyesi soğuk olacağı için bi nebze şanslıyız gibi cumarttesi yağmur alırırz pazar akşam geceden ibtibaren kara döner yağışlar öyle tahmin ediyorum

Sistem %50 rotası netleşti diğer %50 kısım halen daha net değil batıyada evrilebilir doğuya da yarın akşamk bekleyin daha sonra arkamıza yaslanacağız

• Maçları erteleyecek kadar yağmaz umarım <3:coksoguk:

Hocam trabzonda yoroz burnu neden bir burun var bu atalatığımız sistem'De etkili oldu sahil neerdeyse hiç yağış görmedi bakalım busefer nasıl olacak

• Orta Karadeniz için 22 23 sisteminde soğuklar sikintili gibi

• Bu arada sistem iyi gidiyor Karadeniz için neresini beğenmediniz anlayamadım? Daha 1 hafta öncesine kadar yağış yoktu Karadenize yağmaz dedilerdi gfs ecm icon verdi yağışı 3 gün öncesinden yağış ta kuvvetli sıcaklık da sınırda ama geç giriyor - 12 ler sahil kesimler bile 5 cm i gözden çıkarabilir benim için sizin için neresi kötü açıklarmısınız

...

• Bu arada sistem iyi gidiyor Karadeniz için neresini beğenmediniz anlayamadım? Daha 1 hafta öncesine kadar yağış yoktu Karadenize yağmaz dedilerdi gfs ecm icon verdi yağışı 3 gün öncesinden yağış ta kuvvetli sıcaklık da sınırda ama geç giriyor - 12 ler sahil kesimler bile 5 cm i gözden çıkarabilir benim için sizin için neresi kötü açıklarmısınız

Hocam kötü demedik sicaklar biraz sıkıntı dedik