Karadeniz Bölgesi Meteorolojik Hava Durumu Yorum Konusu

• Samsun merkezde 10cme yakın örtü var ve harika yağıyor akşam saatlerine kadar kuvvetli devam edebilir umarım öğlen erime yapmaz

Ordu ve giresunda sisteme başladı trabzon ve rizede yakındır

Günaydın hocam Vezirköprü yağış gün boyu devam edecekmi

• Furkan nedir durumlar

Fevzi hocamin belirttigi gibi 10cm e yaklaşti hatta geçmistir belki burada çunku merkezden önce başladi buraya senin adına da sevindim akşam 6 ya kadar mgm yoğun ikonu koymuş dün

• Fevzi hocamin belirttigi gibi 10cm e yaklaşti hatta geçmistir belki burada çunku merkezden önce başladi buraya senin adına da sevindim akşam 6 ya kadar mgm yoğun ikonu koymuş dün

Kar almana çok sevindim gerçekten kopuyoz Samsun olarak

• Resmi Gönderi

Kar almana çok sevindim gerçekten kopuyoz Samsun olarak

Samsun için "yaşayalım görelim"demiştim kaç kere .En çok da senden ümitsiz yorumlar vardı.

Zaman zemin denk olunca yağış oluyor.Samsun halkının ve seninde gözleriniz aydın olsun.

Herkes umduğunu bulsun en kısa zamanda.

:karyagisli::karyagisli:

• Samsun için "yaşayalım görelim"demiştim kaç kere .En çok da senden ümitsiz yorumlar vardı.

Zaman zemin denk olunca yağış oluyor.Samsun halkının ve seninde gözleriniz aydın olsun.

Inşallah hocam şükür bu kadar gördük Rabbbim görmeyenlere de versin en kisa zamanda ?

• Ordu'da yağış devam ediyor çatılarda 4-5 yerde 1-2 cm kar var yaklaşık

HEDEF HAVA HARP OKULU ✈

• Samsun için "yaşayalım görelim"demiştim kaç kere .En çok da senden ümitsiz yorumlar vardı.

Teşekkür ederim hocam :çay:

• Resmi Gönderi

Ordu'da yağış devam ediyor çatılarda 4-5 yerde 1-2 cm kar var yaklaşık

Ordu - Giresun için asıl kar şimdi başlıyor. Samsun zaten kopuyor :)

5752BB8F-03F8-4D46-9399-3715D147C187.jpeg

• Tokat'ta yağış biraz kuvvetsiz gibi ama kar çok fazla birikti yağış artabilir mi ?

• Bu Trabzon'a kütleler Giresun tarafından giriş yapicak dimi , bazı arkadaşlar yoroz yüzünden Arsin taraflarına güzel yağış alamaz filan diyorda pek bilgim yok öyle bir sikinti olursa Beşikdüzü Vakfıkebir akçaabat tarafları bundan etkilenir mi?

• Gfs ne yapmış yine umut satmiyorsa o tarihler de fena şeyler görebiliriz

:onay: Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow :kas:

:koşma: Chasing the Siberian Husky :bakış:

:kar::kralice::türkiye::coksoguk: :karyagisli: