Karadeniz Bölgesi Meteorolojik Hava Durumu Yorum Konusu

• İki saatir samsunu soruyor kar kimse cvp vermiyor Samsun'a bu akşam kâr yoğun yagarmi

• Dışarıdaydım arkadaşlar yeni girdim foruma şuan samsun bu akşam boş kalır gece 2 3 ten itibaren yoğun kar yağışlarına maruz kalabilir tekrar dek etkisiyle yarın akşama kadar

Bölgemiz geneli bütün kıyılar kara kavuştu sonunda örtü de alıyor çok şükür allaha

• Zonguldak merkez yıkılıyor herkes çok iyi yağış aldık kıyılarda örtü oluştu

• Rakımlar arası örtü miktarında değişimler mevcut merkez 20 rakımda 10 15cm arası vardı biraz yukarısı 20cm barış bulvarı hesabı zeytinlik kavşağında 35cm kuşun orada ise dizime kadar geldi kadar yaklaşık 50cm civarı araştırma hastanesi civarında ise dizimi bile geçen yerler vardı erime de yapmıyor yüksek kesimlerde pek beklenen dek yağışlarıyla örtü miktarı daha da artacaktır yarın gece ise havanın açması bekleniyor ve sağlam ayaz olur

• Trabzon da başlayalı 30 dk olmuştur yerler beyazlamaya başladı daha erken girdi sistem inşallah böyle giderse 30 cm deviririz

Hocam ne 30cmi djvkskgksks okadarda değil Allah'ın işine belli olmaz ama bilmiom gece güzel yağış alicaz gibi

• Dışarıdaydım arkadaşlar yeni girdim foruma şuan samsun bu akşam boş kalır gece 2 3 ten itibaren yoğun kar yağışlarına maruz kalabilir tekrar dek etkisiyle yarın akşama kadar

Bölgemiz geneli bütün kıyılar kara kavuştu sonunda örtü de alıyor çok şükür allaha

Fevzi hocam Vezirköprü dek almıyor peki cepe yağışı alirmi gece

• Ordu'da yağış hafifledi Ünye taraflarından bir şeyler geliyor

HEDEF HAVA HARP OKULU ✈

Hocam bizim dek alma sansimiz hiç yok demi