Sohbetimiz Bol Olsun! - Mart 2021

• Dün geceden beri sol kulağım çınlıyor inşallah geçer

:kralice::karyagisli::kar: 2022 EFSANESİ :kar::karyagisli::kralice:

• Dün geceden beri sol kulağım çınlıyor inşallah geçer

aşırı çınlıyorsa çevre seslerini duyamadığın kadar doktora baktırmak lazım ama normal çınlama varsa salavat getir

• aşırı çınlıyorsa çevre seslerini duyamadığın kadar doktora baktırmak lazım ama normal çınlama varsa salavat getir

yok aşırı değil

• bende he daim var :P

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Şu müzik anlık olarak azaltsada yeniden başlıyor :D

• Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Şu müzik anlık olarak azaltsada yeniden başlıyor :D

Ben onu dinliyorum sessiz ortama gectigimde

4-5 senedir aralıksız çınlıyor

• Sesli ortamda duymuyorum allahtan yoksa intihar ederdim bu ses yüzünden

Bu hastalığın ismi tinnitus yani kalıcı kulak çınlamanız varsa. Yıllardır kesintisiz devam ediyorsa sizde tinittus hastasısınız demektir

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Yusuf ().

• tıpta bu hastalığın kesin çaresi yok o yüzden bu çınlamaya alışmanız lazım benim gibi.

Arkadaşın attığı videodaki gibi çınlamam var hemen hemen çok benziyor sol kulağım maalesef çınlıyor

BUNU YAZARKEN ÇINLAMAMI DAHA FAZLA DUYMAYA BAŞLADIM KEŞKE ÇINLAMA HAKKINDA KONUŞMASAYDIM CİNLAMAMİ DUSUNDUGUM ZAMAN DAHA FAZLA DUYMAYA BASLİYORUM İSTE. DUSUNMUYUNCE DAHA AZ DUYUYORUM

Mesaj 3 düzenlendi, son düzenleyen Yusuf ().