Sohbetimiz Bol Olsun! - Mart 2021

• Bir şey diyeceğim birileriyle takılırken çok gergin hissediyorum rahat olamıyorum neden?

yeni arkadaş olmuşsanız abi tabiki nerdeyse herkeste var o duygu zaten

• yeni arkadaş olmuşsanız abi tabiki nerdeyse herkeste var o duygu zaten

Beraber takılırken resmen stres topu oluyorum acaba konuşmam aptalca mı hakkımda ne düşünüyor vb şeylerle aklımda sohbet anında bile

• internette birileriyle tanışırken bile stres topu oluyorum. Örneğin sizinle tanıştığım zamanda çok gergin olmuştum ama alıstım artık

• neyse onu normal kabul edeyim

Bir sorunum daha var

Çok üşengecim bir şey yaparken işim olurken çok strese giriyorum nasıll kurtulucam bu durumdan

• mesela twittarda takip grubuna katıldım hemde üç tane her saat başı başlıyor on geçe bitiyor en az 3 tane etkileşime katılmam lazım

Kafadan 7-8 saatimi twitterda harcıyorum

• Baya iş aldım başıma yanii kurala uymasam gruptan atılıcam resmen gözlerim pert oldu artık o kadar zorlanıyorum ki

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Yusuf ().

• neyse onu normal kabul edeyim

Bir sorunum daha var

Çok üşengecim bir şey yaparken işim olurken çok strese giriyorum nasıll kurtulucam bu durumdan

abi hastalık hastası olmuşsun , çok vesveselisin bunlar pandemiden sonra zaten çoğu kişide miskinlik , stres tavan yaptı

• abi hastalık hastası olmuşsun , çok vesveselisin bunlar pandemiden sonra zaten çoğu kişide miskinlik , stres tavan yaptı

daha neler neler Var

Gün boyu yorgun hissediyorum hiç gitmiyor. Başımdan

Daha sonra kafamda bir sürü dert onlara mı üzülüyorum dersin.

Sonra sıkıntı mı basıyor dersin dertler yüzünden

Arada bir uyku sorunu mu oluyor dersin varda var

• ben fazla yaşamam söyliyim sana benim ömrüm kısa olur 60 ı zor geçerim böyle giderse

• Kardeşim sende güvensizlik sorunu var galiba

Aynen herkesten şüphe ediyorum acaba birileriyle iş mi tuttu bu benle niye samimi diye suphe ediyorum

• abi tek çaren vesveseli olmamak ve sosyalleşmek evet yorgunluk halsizlik bendede var , her gün sabah yürüyüş yapıyorum artık yorgunluk kalmıyor , sanada öneririm abi