Sohbetimiz Bol Olsun! -Tüm -Sezonlar

• Ya demeyin demeyim diyorum paranoyak hasta dersiniz diyorum ama sanki birileri bu uyarıyı dalga geçmek amaçlı veriyor diye düşünmeye başladım artık cidden

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Yusuf ().

• Bu seferde bilemesin kendimden emin bir şekilde dalga geçtiğine karar vericem çünkü üst üste yanilmasinin başka bir açıklaması olamaz bu kadarda tutarsızlık imkansız

• Göreceğiz bakalım meteoroloji genel müdürlüğünü kedi olalı bir fare tutacak mı😆

• Hava işi @Yusuf olabilir derim ben .

Abi 1 kez yanılır anlarım 2 kez üst üste yanılması şimdiki teknoloji ile imkansız der geçerim

• Bu gece bekleniyormuş. Şimdiden radarda gözükmesi lazım ki geceye kadar kütleler yetişsin

• Biri atmıştı sitede buzulda buz miktarına mı bakıyorduk öyle bir site atmıştı bir daha atabilir mi

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...

• MGM nin 4 saati kaldı gece 12 den sonra radarda bir şey gözükmezse MGM kurumunu basıp kavga çıkaracam siz kimle dalga geçiyonuz diye😄

• Resmi Gönderi

Biri atmıştı sitede buzulda buz miktarına mı bakıyorduk öyle bir site atmıştı bir daha atabilir mi

Sitemizde var

Sag üst menüden modellere tıkla,orada açılan modeller arasında var

Bende atiyorum Mustafa

http://nsidc.org/arcticseaicenews/

• Bir şey diyeceğim ben bir arkadaşla teyzem,anneanem, vs beraberken vs çok gergin oluyorum bunu nasıl düzeltebilirim

• Bir şey diyeceğim ben bir arkadaşla teyzem,anneanem, vs beraberken vs çok gergin oluyorum bunu nasıl düzeltebilirim

Bende de arada oluyor ama kendi kendine geçiyor ben muhabbet etmeyi çok becermediğim için gerginleşiyorum seninkini bilemem ama

HEDEF HAVA HARP OKULU ✈