Sohbetimiz Bol Olsun! -Tüm -Sezonlar

• anlaşılan bu yıl heyecanlı geçecek

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...

• Şifremi unuttum bir abimiz şifremi değiştirsin 😀

• yakın sürece baktığımızda geçen senelere son 5-6 seneye özellkle havaların batı kesimde marmarada özellikle 20 derece altına düşme zamanı. ekimden önce olmuyor.

genelde özellikle ekimin 10 undan sonra 20 derece ve altına geriliyor gündüzleri. sonbaharda gelmiş oluyor.

yaz mevsiminin uzadığıda aşikar. eylülde sonbaharı beklemek saçmalık gibi. ortalamada 25 30 derece bandında gider diye düşünüyorum. tam yaz olmasada yaz diyebiliriz.

denize dahi girilir. hatta 30 ları aşma durumu olma ihtimali yüksek .ki çok kez oldu

sıcaklık yaz değerleri sıcaklığını kısmen törpülesede . yazı dibine kadar hissediyoruz eylül ayında .

ekimden önce sonbahar yok göndüz 4 -5 derece düşüş ve gece serinlemesi dışında.

Varsa Paran Cümle Alem Kulun Yoksa Paran Cehennemdir Yolun.... B)

• Resmi Gönderi

Kesinlikle katılıyorum. Son yıllardaki partern bu şekilde maalesef. Geçen sene Eylül ayında 45 dereceyi gördük Hatay'da. Adana İncirlik Üssü 48.9 ölçtü. Geliyordu rekor az daha. Arada sistemler geliyor. Ama sıcak atak sayısı Eylül ayında daha fazla. Ben bölgem için Mayıs ve Eylül'ü yaz kabul ediyorum.

• Bu arada kendi emeğimle usta üye olmuştum o hesabım silindi usta üye rütbesini geri verme şansını var mı?

@Y_usuf1 siteye kayıt olduğuna Duâ et. Onca şeyden sonra özellikle...

• Yanlış düşünce Eylül ayına fena giriş yapmıyoruz ilk önce bu olumlu gelişimden değerlendirmen lazım halihazırda Eylülün 10 undan sonra soğuk akışı olacağını söyleyen uzman abilerimiz var demek istedikleri 21 Eylül gelmeden sonbaharı hissedebiliriz. Üstelik sen kesin bir dille konuşmuşsun tahminlerde kesinlik olmaz.

ne kadar soğuk akış ?

elbette kesin değil. sıcaklıklar mutlaka törpülencek. günler kısalıyor çünkü. ipe ipe törpülenecek.

25 30 derece bandında gideceğini düşünüyorum ki senelerdir bu şekilde son seneler özellkile.

mutlaka serin hava gelecektir. eylül ayına baktığımızda verilere sonbahar tadında olmuyor. yaz havası modunda

20 dereceyi düşersek sonbahar odur. biraz üşümen lazım. beniö şahsi fikrim eylülün sonbahardan çok yaz tadında geçmesi. beklentim bu

eylül 20 sınden sonra serinlerse benim için sürpriz olur .

uludağa kar düşerse üşürüz işte o zaman sonbahardır 18 20 derece bandı oda ekimin ortası demek.

Varsa Paran Cümle Alem Kulun Yoksa Paran Cehennemdir Yolun.... B)

• Sadece bir kişi için size karşı bulunduğum kötü davranışlar için hepinizden özür diliyorum kendimi çok kötü hissetmiştim o yüzden siteyi terk ettim ben sizi sevmesem bir daha geri dönmezdim

Ama şöyle bişey var. Kafan estiği zaman siteyi terketmen bırakıp gitmen önemli değil, giderken bazı ağıza alınmayacak ifadeler kullanman problem özellikle kutsal kişilere, burası sosyal bir platform sende burda ki kuralları kaç kere çiğnedin ben sayamadım.Aynılarını yapsan başka forum sitelerinde barınamazsın.

• Biliyorum abi en ufak hatada uyarı veriyorlar 2-3 kez uyarıldım o hava forumlarında

Yani biz sana sen istedin diye sana özel konu bile açtık yazarsın belki rahatlarsın diye düşündük, hastayım dedin kaç kişi sana iyi dileklerde bulundu. Hatta Mehmet civan abin sana özel ilgi gösterip reçete bile yazdı. Ama sen her defasında farklı şeylere yönelip, farklı şeylerle avunmayı tercih ettin, tabi ki tercihlerinde yanlış olduğu için burada bile barınamaz hale geldin.

• Yani biz sana sen istedin diye sana özel konu bile açtık yazarsın belki rahatlarsın diye düşündük, hastayım dedin kaç kişi sana iyi dileklerde bulundu. Hatta Mehmet civan abin sana özel ilgi gösterip reçete bile yazdı. Ama sen her defasında farklı şeylere yönelip, farklı şeylerle avunmayı tercih ettin, tabi ki tercihlerinde yanlış olduğu için burada bile barınamaz hale geldin.

Abi psikolojik sorunlarım var hatta sizden gizliyordum artık söyleme vaktim geldi hafif paranoid bozukluğu teşhisim var 7-8 aydır tedavi görüyorum