A GRUBUNDAN GELENLER | C GRUBUNDAN GELENLER |
1. Gokhan6167 | 3. UsTaD |
1.Maç Kütahya, Altıntaş, ALTINTAŞ En Düşük Sıcaklık | 2. Maç Kütahya, Altıntaş, ALTINTAŞ En Yüksek Sıcaklık |
2. Saadet61 | 4. Misterno |
1.Maç Uşak, Merkez, UŞAK HAVALİMANI En Düşük Sıcaklık | 2. Maç Uşak, Merkez, UŞAK HAVALİMANI En Yüksek Sıcaklık |
A GRUBUNDAN GELENLER | B GRUBUNDAN GELENLER |
3. Angora | 1.Zonguldakli67 |
1. Maç Samsun, Ladik, LADİK En Düşük Sıcaklık | 2. Maç Samsun, Ladik, LADİK En Yüksek Sıcaklık |
4. Yogunkartipi | 2. mustafa28 |
1. Maç İstanbul, Güngören, GÜNGÖREN/DAVUTPAŞA MARMARA En Düşük Sıcaklık | 2. Maç İstanbul, Güngören, GÜNGÖREN/DAVUTPAŞA MARMARA En yüksek Sıcaklık |
C GRUBUNDAN GELENLER | B GRUBUNDAN GELENLER |
1. Mistral | 3.ArdaAlper |
1. Maç Bursa, Gemlik, GEMLİK En Düşük Sıcaklık | 2. Maç Bursa, Gemlik, GEMLİK En Yüksek Sıcaklık |
2. Lapalapakar | 4. Whisper |
1. Maç Nevşehir, Avanos, AVANOS En Düşük Sıcaklık | 2. Maç Nevşehir, Avanos, AVANOS En Yüksek Sıcaklık |
A GRUBUNDAN GELEN | C GRUBUNDAN GELEN |
5. Aybars | 5. Eren |
1. Maç Ordu, Mesudiye, MESUDİYE En Düşük Sıcaklık | 2. Maç Ordu, Mesudiye, MESUDİYE En Yüksek Sıcaklık |
B GRUBUNDAN GELEN | EN İYİ PUAN VE AVERAJ SAHİBİ |
5. Sinan | 6. Aurora Borealis |
1. Maç Sinop, Merkez, SİNOP En Düşük Sıcaklık | 2. Maç Sinop, Merkez, SİNOP En Yüksek Sıcaklık |
Eleme Maçları 16 Turu 1. Maç Tarihleri | 28.08.2021 Ağustos Cumartesi |
Eleme Maçları 16 Turu 2. Maç Tarihleri ( Rövanş ) | 04.09.2021 Eylül Cumartesi |
Eleme Maçları Final Yolu
- Sinan
- Kapalı
-
-
ÇEYREK FİNAL EŞLEŞMELERİ A GRUBUNDAN GELENLER C GRUBUNDAN GELENLER ÇEYREK FİNAL 1. Gokhan6167 3. UsTaD ➝ UsTaD 2. Saadet61 4. Misterno ➝ Saadet61 A GRUBUNDAN GELENLER B GRUBUNDAN GELENLER ÇEYREK FİNAL 3. Angora 1. Zonguldakli67 ➝ Angora 4. Yogunkartipi 2. mustafa28 ➝ Yogunkartipi C GRUBUNDAN GELENLER B GRUBUNDAN GELENLER ÇEYREK FİNAL 1. Mistral 3.ArdaAlper ➝ Mistral 2. Lapalapakar 4. Whisper ➝ Whisper A GRUBUNDAN GELEN C GRUBUNDAN GELEN ÇEYREK FİNAL 5. Aybars 5.Eren ➝ Eren B GRUBUNDAN GELEN EN İYİ PUAN VE AVERAJ SAHİBİ 5.Sinan 6. Aurora Borealis ➝ Sinan ÇEYREK FİNAL Maçları 1. Maç Tarihleri 11..09.2021 Eylül Cumartesi ÇEYREK FİNAL Maçları 2. Maç Tarihleri ( Rövanş ) 18.09.2021 Eylül Cumartesi -
YARI FİNAL EŞLEŞMELERİ A GRUBUNDAN GELENLER C GRUBUNDAN GELENLER ÇEYREK FİNAL YARI FİNAL 1. Gokhan6167 3. UsTaD ➝ UsTaD ↘ 2. Saadet61 4. Misterno ➝ Saadet61 Saadet61 A GRUBUNDAN GELENLER B GRUBUNDAN GELENLER ÇEYREK FİNAL YARI FİNAL 3. Angora 1. Zonguldakli67 ➝ Angora Angora 4. Yogunkartipi 2. mustafa28 ➝ Yogunkartipi ↗ C GRUBUNDAN GELENLER B GRUBUNDAN GELENLER ÇEYREK FİNAL YARI FİNAL 1. Mistral 3.ArdaAlper ➝ Mistral ↘ Whisper 2. Lapalapakar 4. Whisper ➝ Whisper ↗ A GRUBUNDAN GELEN C GRUBUNDAN GELEN ÇEYREK FİNAL YARI FİNAL 5. Aybars 5. Eren ➝ Eren ↘ Eren B GRUBUNDAN GELEN EN İYİ PUAN VE AVERAJ SAHİBİ ↗ 5. Sinan 6. Aurora Borealis ➝ Sinan YARI FİNAL Maçları 1. Maç Tarihleri 25..09.2021 Eylül Cumartesi YARI FİNAL Maçları 2. Maç Tarihleri ( Rövanş ) 02.10.2021 Ekim Cumartesi -
FİNAL EŞLEŞMELERİ A GRUBUNDAN GELENLER 16 TURU C GRUBUNDAN GELENLER 16 TURU ÇEYREK FİNAL YARI FİNAL FİNAL 1.Gokhan6167 3. UsTaD ➝ UsTaD ↘ Saadet61 2. Saadet61 4. Misterno ➝ Saadet61 ↗ ↘ A GRUBUNDAN GELENLER 16 TURU B GRUBUNDAN GELENLER 16 TURU ÇEYREK FİNAL YARI FİNAL Saadet61 FİNAL Saadet61 3. Angora 1. Zonguldakli67 ➝ Angora ↘ ↗ Angora 4.Yogunkartipi 2. mustafa28 ➝ Yogunkartipi ↗ C GRUBUNDAN GELENLER 16 TURU B GRUBUNDAN GELENLER 16 TURU ÇEYREK FİNAL YARI FİNAL Saadet61 1. Mistral 3.ArdaAlper ➝ Mistral ↘ Whisper 2. Lapalapakar 4. Whisper ➝ Whisper ↗ ↘ AGRUBUNDAN GELEN
16 TURUCGRUBUNDAN GELEN
16 TURUÇEYREK FİNAL YARI FİNAL Eren FİNAL Eren 5. Aybars 5. Eren ➝ Eren ↘ ↗ Eren BGRUBUNDAN GELEN16 TURU EN İYİ PUAN ALTICI 16 TURU ↗ 5. Sinan 6. Aurora Borealis ➝ Sinan FİNAL MAÇI 09.10.2021 Ekim Cumartesi -
Güncel...
-
-
Bu formatta Bi kaç değişiklik yaparak efsane bir yarışma çıkarabiliriz😅 uefası fifası bizden patent bile isterler❤️
-
Güncel...
-
Sinan
Konuyu bu forumdan ⌛ Yaz Sezonu Ligi bu foruma Yarışma Arşivi taşıdı.