Sohbetimiz Bol Olsun! - Sonbahar Sezonu

• bilirim o taraflari SameT. poyraz vurur oralari. benim anlamadigim sey sorun bendemi acaba havalar 23 derece ama ben usuyorum 2-3 gundur. yaslandikmi nolduk anlamadimki

herkeze gunesli bir cuma gununden merhabalar

hava gayet iyi ılık güneşte var thisrtle bile gezebilrsin öğle saatlerinde biraz ısırır hafif üşütür 23 24 derece gayet iyi tipik sonbahar havası vücut alışık değilya serine malum hep sıcak hep sıcak vücut serin havaya adapte olamıyor :) yada grip başlangıcıda olabilir reis

Varsa Paran Cümle Alem Kulun Yoksa Paran Cehennemdir Yolun.... B)

• Resmi Gönderi

hava gayet iyi ılık güneşte var thisrtle bile gezebilrsin öğle saatlerinde biraz ısırır hafif üşütür 23 24 derece gayet iyi tipik sonbahar havası vücut alışık değilya serine malum hep sıcak hep sıcak vücut serin havaya adapte olamıyor :) yada grip başlangıcıda olabilir reis

var biseyler samet. aniykaya li degiliz ondan oluyo heralde. duyduguma gore anitkayalilar eksi 5 derecede yeleklen gezermis.

• Resmi Gönderi

var biseyler samet. aniykaya li degiliz ondan oluyo heralde. duyduguma gore anitkayalilar eksi 5 derecede yeleklen gezermis.

Bilemeyiz,sormak lazım :)

okuldan atıldım hay ya

Geçmiş olsun mu diyelim?sebep ne? diye mi soralım ?

• var biseyler samet. aniykaya li degiliz ondan oluyo heralde. duyduguma gore anitkayalilar eksi 5 derecede yeleklen gezermis.

:D anıtkayada da eski soğuklar yok reis :) hiçbiryerde yok artık. afyon soğuk memleket eskişehirde 2 sene yaşadım afyona yakın orayıda az çok bilirim yani. kuru ayaz daha çok

sen bizim köye gel poyraz fırtınasına denk gel ağrı dağı zannedersin uğultudan uyuyamassın kar fırtınasından rüzgardan . 2002 yada 2003 kurban bayramında çocuktum karlı sistem geldi tabi o zaman sistem geldimi vuruyor köydeyiz bursaya döncez hava kapadı poyraz vardı iyice hızlanmaya başladı. standart

rahmetli ninem dedi hava dedi ((eski tabirle çevircek dedi )) çabuk dedi gidin kalırsınız dedi yoksa sabah başladı reis kar öğlende oldu 10 cm fırtına var tipi o biçim :) göz gözü görmüyor. bende çok seviyom tabi kar falan :) köy meydanına gittik kahveye zor gittik yüzüm felç oldu. kahvede biraz ısındık dedim bu nasıl kar yağışı içimden abi ağaçlar kökünden sökülcek hep esiyor 1 saniye durmadan esiyor dışarda 1 kişi yok eclerin kapıları dan dan vuruyor kapıların yüzey kısmı bile kar neyse köy arabası geldi karacabeya vardık zar zor bursaya yola çıktık babam dedi bursada esmez uluabata kadar rüzgar felaket. uluabatı geçtik bursa yolunu yarıladık rüzgar lap diye kesti...:) bursaya vardık reis 1 milim rüzgar esmiyordu. yaprak kıbırdamıyordu sakin sakin kendi halinde kar yağıyordu.

köyü aradık amcam arabasıyla gitmişti arabayı kaydırmış köy yolunda arabayı bırakmışlar yolda köye yürüyerek gitmişler ama az kalsın yengem donuyormuş fenalaşmış

o yüzden bursa karacabey yolu ulaşıma kapanır uludağ yolu kapanmaz karacabey kapanır

ertesi günde aradık yine 1 metre kar oldu dedi ninem bursada 20 cm falandı ( tahmini ) rüzgar hiç yok

yani kar yağarken dışarı çıkıp gezersinya orada öyle birşey yok gezemessin. tabi şimdi özellikle son 10 senedir falan poyrazın hızında azalma var artık öyle esmiyor yine esiyor ama iklimi öyle oranın geçen sene gittim kasımda yine poyraz esiyordu reis :) bursada yoktu böyle bir anım oldu paylaşmak istedim ^^

• Resmi Gönderi

SameT. Eline sağlık abim, güzel bir anı olmuş ve unutulmaz.

Böyle anılarınızı paylaşırsanız bizlerde okuruz.Anitkaya yı bu kış paylasimlardan görürsün inşaallah.

Bakalım eksi mı var,kar mı var ..Yada hepsi birden mı var

• SameT. Eline sağlık abim, güzel bir anı olmuş ve unutulmaz.

Böyle anılarınızı paylaşırsanız bizlerde okuruz.Anitkaya yı bu kış paylasimlardan görürsün inşaallah.

Bakalım eksi mı var,kar mı var ..Yada hepsi birden mı var

kütahya kadar yağmıyor reis elbette yağıyor yani ama bir kütahya kadar kar almıyorsunuz soğuk olarak çok soğuk geçen sene kaç cm aldınız ? 30 cm aldınızmı ? eskiye oranla az alıyorsunuz yani 2005 lerden sonra azaldı zaten kışlar anıtkaya biraz daha yüksek afyon merkeze göre farklı olabilir yağış rejiminiz biraz düşük eskişehir tarafı dahada kurak ankarada öyle kru soğuk 10 cm kar yağar bol bol ayaz

• eski verileri paylaşan fransız yapım siteye atmış olduğum mailler sonuç vermeye başladı :) eskişehirde sıcaklıkta hata vardı - 45 yazmışlar :) mail attık hemen düzelttiler çakallar :)

tam gaz mail göndermeye devam ilgili arkaşlarda mail gönderirse hatalar düzelir başka sığınacak doğru düzgün site yok

• Resmi Gönderi

eski verileri paylaşan fransız yapım siteye atmış olduğum mailler sonuç vermeye başladı :) eskişehirde sıcaklıkta hata vardı - 45 yazmışlar :) mail attık hemen düzelttiler çakallar :)

tam gaz mail göndermeye devam ilgili arkaşlarda mail gönderirse hatalar düzelir başka sığınacak doğru düzgün site yok

samet anitkaya degisik bi yer :)

• Resmi Gönderi

gecen sene kemalpasa yolu kapandi ya. araclar mahsur kaldi. ben susurluk cikisindaydim son anda kactim. zaten 2 gune balikesir 12 saatte 40cm 8km disi 1mt yuksek koyler 1.5mt kar aldi. guzel bir yagisti. buradan Sibiryali hocamizida tekrar tebrik edelim 2 gun oncesinden sistemi en ince ayrintisina kadar tahmin etti.

• Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

:onay: Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow :kas:

:koşma: Chasing the Siberian Husky :bakış:

:kar::kralice::türkiye::coksoguk: :karyagisli:

Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.