Sohbetimiz Bol Olsun! - Sonbahar Sezonu

• istanbul 17 derece olmuş max. bursa 22.9

Varsa Paran Cümle Alem Kulun Yoksa Paran Cehennemdir Yolun.... B)

• gfs indirmiş soğuğu 16 ekimde aya göre süper ama değişir

• Gfs sezonu erken açtı desene.

sabit reis. indiriyor işte deneme yapıyor. duygularla oynuyor .10 takla atar o inen soğuk ciddi aya göre fazla ...değişik bir sezondayız yağış yok havalar ortalamalarda ..son 5-6 seneye göre baya serin gidiyor kuru soğuk tarzı.

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen SameT. ().

• sabit reis. indiriyor işte deneme yapıyor. duygularla oynuyor .10 takla atar o inen soğuk ciddi aya göre fazla ...değişik bir sezondayız yağış yok havalar ortalamalarda ..son 5-6 seneye göre baya serin gidiyor kuru soğuk tarzı.

Burda yani İstanbul'da iki gündür aralıklı iyi yağış var. Bölgesel olarak değişebilir. Gfs kapıdan baktırır, yazı kışı birbirine kaktırır. :)

• Burda yani İstanbul'da iki gündür aralıklı iyi yağış var. Bölgesel olarak değişebilir.

doğrudur cephesel lazım reis. sistem gelecek bütün marmarayı kaplıcak oradan iç anadoluya konyaya direkt hakkariye kadar sistem dediğin budur yani lokal yağışlar sarmaz beni isminde bile hayır yok . cephesel olmadan kuraklık bitmez komple kapıcak 2 gün yağacak o zaman rahat uyuruz. biz bunu istiyoruz kış yağmuru budur ama nerdee :)

• Gfs paralel akşam güncellemesi 312h de kar vermiş eskişehir kütahya bolu hattına tabi ki inanılmaz düşük bi olasılık ama yine de hayali bile hoş

• öyle birşey gelirse heralde ilk olur . kasımda gelse kimse birşey demez çok zor olasılık imkansız değil ama % 2 ihtimal veriyorum

• Resmi Gönderi

öyle birşey gelirse heralde ilk olur . kasımda gelse kimse birşey demez çok zor olasılık imkansız değil ama % 2 ihtimal veriyorum

Daha önce oldu

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• Daha önce oldu

hmm. şaşırtıcı doğrudur hocam hatırlayamadım ben bilmiyorum desem daha doğru