Anlık Deprem Bildirimleri

• Harunum göçükten çıktım ben 99 da ankaradan arabasının arkasına küreğini kazmasıni atmış gocuklerden kayan yollardan kırık camiyla gelmiş bir abi sayesinde. Bir kişi bir can demektir bir battaniye 3-4 can

Ben zaten kurtarmak için gidenler gitsin diyorum abi. Yoksa yayin acmak icin acanlar bi ise yaramıyorlar. Keske gönüllüleri toplamak için şehirlerde toplansa millet. Otobüsle felan gidilirdi toplu bir şekilde. Görünen o ki yeteri kadar personelimiz yok malesef

• Köyler kasabalar ne durumda Enes hep şehir merkezlerinden haber alıyoruz. Ulaşılamayan köyler vardır dağlar tepelerde oralarda durum nasıl senin haberin olmustur

Köylerdeki evler tahta ve kerpiçden oluştuğu için ev diye birşey gördüğümüz söylenemez abi benim gördüğüm kadarı ile heryer toz duman harabe hele köylerde bina diye birşey kalmamış.

...

• bir aile bebekleri ile dışarıda kalmış arabaya aldım. gönül ister herkese yardımcı olmak ama olmuyor işte...

...

• bir aile bebekleri ile dışarıda kalmış arabaya aldım. gönül ister herkese yardımcı olmak ama olmuyor işte...

Allah senden razi olsun. Senin gibileri daha çok olsaydı keske ülkede. Emeğine sağlık ❤

• Allah senden razi olsun. Senin gibileri daha çok olsaydı keske ülkede. Emeğine sağlık ❤

sağolasın <3 Allah hepinizden razı olsun.

bir kaçgün burda kalıp ihtiyacı olan insanlara yardım edicem biliyorum herkese edemem ama bir kişinin öncülük etmesi arkasının gelmesini sağlar. umarım atlatıcaz kolayca Allah daha kötüsünden kurtarsın inşaAllah

...

• Resmi Gönderi

Ben zaten kurtarmak için gidenler gitsin diyorum abi. Yoksa yayin acmak icin acanlar bi ise yaramıyorlar. Keske gönüllüleri toplamak için şehirlerde toplansa millet. Otobüsle felan gidilirdi toplu bir şekilde. Görünen o ki yeteri kadar personelimiz yok malesef

Anladım harun o konuda ne demek istediğini. ben konuşmam pek 99 hakkında o anlarla ilgilide bir an öyle yazmak istedim. Personel varda afet çok büyük uluslar arası yardım çok geç kaldı AB ile ilgili bir girişime bile hiç rastlamadım AB nin bu gibi durumlarda profesyonel ve çok fazla ekip ekipmanı var ortada yoklar. Kendi basimizayiz yine azrbeycan geldi japonlar intikal etmiş. Bugün sabahtan direk intikallerin olması gerekliydi seviye 4. 1 saat içinde ilan edildi kayıtsız kalınıyor

• bağrışma sesleri geldi bakayım dedim ikiz çocuklar birbirlerine sarılırken ölü bulunmuş

Ağlamamak eldemi abiii çok kötü buralar.

MÜTEAHHİTLER BUNUN CEZASINI AHİRETTE NASIL ÖDEYECEK NASIL BİR ZAMANDAYIZ YA.

1 ton demirin lafını yapan HERİFLER BUNLAR YA SÖYLENECEK SÖZ KALMADI.

...

• sağolasın <3 Allah hepinizden razı olsun.

bir kaçgün burda kalıp ihtiyacı olan insanlara yardım edicem biliyorum herkese edemem ama bir kişinin öncülük etmesi arkasının gelmesini sağlar. umarım atlatıcaz kolayca Allah daha kötüsünden kurtarsın inşaAllah

Allah razı olsun senden abi Allah ordaki herkese yardım etsin inşallah

• Allah razı olsun senden abi Allah ordaki herkese yardım etsin inşallah

amin inşallah oğuzhan cümlemize.

...

• Enes dualarimiz milletimizle Allah'ım ne olur bu kabus bitsin 😥😥

• Uyuyamiyom TV acamiyom biz sıcacık evde otururken yatarken şuan kim bilir küçücük günahsız çocuklar soğukta çaresiz korkulu gözlerle kurtarılmayı bekliyorlar

• Uyuyamiyom TV acamiyom biz sıcacık evde otururken yatarken şuan kim bilir küçücük günahsız çocuklar soğukta çaresiz korkulu gözlerle kurtarılmayı bekliyorlar

Ağlamamak elde değil iyiki buralarda değilsiniz insanlar enkazlardan ekmek arıyorlar belki bir parça birşey buluruz diye yardım yapılmıyor hele yukarılarda hiçbirşey yok hiçbir yardım yok enkazların altında bağırışma sesleri geliyor tek başımayım burada herkes şehir merkezinde elimden bişi gelmiyor şuanda HÂLA oraya gelicez diyip duruyorlar bir yardım eli uzanmıyor ölü insanlar var.

...

• Ağlamamak elde değil iyiki buralarda değilsiniz insanlar enkazlardan ekmek arıyorlar belki bir parça birşey buluruz diye yardım yapılmıyor hele yukarılarda hiçbirşey yok hiçbir yardım yok enkazların altında bağırışma sesleri geliyor tek başımayım burada herkes şehir merkezinde elimden bişi gelmiyor şuanda HÂLA oraya gelicez diyip duruyorlar bir yardım eli uzanmıyor ölü insanlar var.

Allah'ım sabır ver yardım etsin inşallah

• Ben bu kadar artçı görmedim halen devam ediyor artçılar seviyeleri Nadire’n 4 e çıkıyor en azından

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...