Anlık Deprem Bildirimleri

• Şu an lisede coğrafya dersinde veriliyor oda bir konu olarak yani 1-2 ay görüyorsun hop bitti.

2012 yılında gördüm sanırım en son yanlış olmasın tam hatırlamıyorum o zamanda lise 2 de olmam lazım.

kardeşim 12. sınıf görmediğini söyledi bana.

...

• Resmi Gönderi

2012 yılında gördüm sanırım en son yanlış olmasın tam hatırlamıyorum o zamanda lise 2 de olmam lazım.

kardeşim 12. sınıf görmediğini söyledi bana.

10.sınıf müfredatında var

• bir 3 4 gün daha buralardayım pazartesi yada salı günü donmem gerekiyor. o zamana kadar sorularınızı cevaplamaya çalışıcam

...

• Gaz kokuları baya arttı çoğu yerde doğalgaz boruları patlamış sanırım kokudan geçilmiyor.

...

• Resmi Gönderi

Gaz kokuları baya arttı çoğu yerde doğalgaz boruları patlamış sanırım kokudan geçilmiyor.

Konumuz neresi şimdi

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• Gaz kokuları baya arttı çoğu yerde doğalgaz boruları patlamış sanırım kokudan geçilmiyor.

Bu çok korkutucu. Dikkat et kendine,başına bir sey gelmez inşallah

• Bu çok korkutucu. Dikkat et kendine,başına bir sey gelmez inşallah

Yok reisim eyvaALLAH sağolasın arabanın içinde kalanlar için 30 35 dakikada bir camları açıp hava almaları söylendi

...

• Resmi Gönderi

Hatay Belen abi

Doğal gaz kokusu ilginç

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• Çadırlara yerleştirilen insanların kronik rahatsızlığı bulunuyor fakat hiçbirine ilaç yardımı sağlanmıyor şuan buda büyük sorun

eczanelere bilmem ne kodu ile gidip alabiliyorsunuz ilacı ama engelli vatandaşlar var eczanelere erişim sağlayamıyorlar şimdi birşey yapacaklar

o haberi bekliyoruz.

...

• Çadırlara yerleştirilen insanların kronik rahatsızlığı bulunuyor fakat hiçbirine ilaç yardımı sağlanmıyor şuan buda büyük sorun

eczanelere bilmem ne kodu ile gidip alabiliyorsunuz ilacı ama engelli vatandaşlar var eczanelere erişim sağlayamıyorlar şimdi birşey yapacaklar

o haberi bekliyoruz.

Yemek yardimi yeterlidir insallah. Ulaşıyor mu yardımlar. en son yollardan dolayı sıkıntılar vardı

• Evrim Ağacında alanlarında uzman bilim insanların yayınları var bir kaç ortak kanal yayın yapıyor. Şuandan itibaren 20 25 dakika geri sararsanız japonya'nın 1925 yılından bugüne ne yaptığı depremlerde ne gibi hasar ve can kaybı olduğu konu ediniliyor(yayın içerisinde bir çok farklı konu var bu dediğim 25 dakika kadar geri sardığınızda)

• Yemek yardimi yeterlidir insallah. Ulaşıyor mu yardımlar. en son yollardan dolayı sıkıntılar vardı

Tırlar yağmalanmış yollar kapalı gelenler geliyor ama herkese yetecek kadar yok tırları bekliyor insanlar.

...