Sohbetimiz Bol Olsun

• Çok doğru öncesinde ben de Android ve özellikle de Xiaomi savunucusuydum iPhone'a geçtikten sonra gerçekten dağlar kadar fark olduğunu deneyimledim. Halen 11 kullanıcısıyım ios17'den sonra bile herhangi bir donma kasma drop problemi yaşamıyorum

İşte ama beklentinin altında kalıyor özelliklerine göre pahalı. Daha iyisi olmalı o paraya göre.

• iPhone’un iyi bir telefon olduğunu kullanınca anlıyorsunuz. Tabii ki maalesef çok pahalı fakat tek seferlik bir harcama gibi düşününce almak mantıklı. Xiaomi huawei gibi markalar en iyi ihtimalle 3. yılın sonunda drop, optimizasyon vs… problemleri yüzünden değişmek gerekiyor

aynen öyle bende 5 yıl iphone 7 kullandım sadece sorunu çabuk şarjı bitmesiydi başka problemi yoktu şuanda 13 kullanıyorum. iphone 7 den önce samsung kullanıyodum 2. yılda kasmaya başlamıştı telefon o yüzden iphone harici telefon almıyorum tabiki tercih meselesi.

• İşte ama beklentinin altında kalıyor özelliklerine göre pahalı. Daha iyisi olmalı o paraya göre.

Emin ol xiaominin sana sunduğu 108 mp kameradan ve bilmem kaç hz ekrandan çok daha iyi

Tothenamadı

• İşte ama beklentinin altında kalıyor özelliklerine göre pahalı. Daha iyisi olmalı o paraya göre.

iOs ve Android işletim sistemi 180 derece farklı. iOs işletim sisemini stabil bir şekilde çalıştırmak için iPhone'un özellikleri gayet yeterli oluyor. Benim şuan kullandığım iPhone11 telefonumdan özellikleri sözde daha iyi olan bir Android telefonum vardı öncesinde. Ben iPhone'a geçtiğimde hızı ve stabilliği karşısında ağzım açık kalmıştı. İşlemci olarak da Apple'ın kullandığı A13-14-15 Bionic işlemcileri şuan piyasada benim diyen en pahalı Android telefonların pek çoğundan daha iyi. Kamera olarak da sadece MP değerine bakarak karşılaştırma yapılmaz. Bir sürü parametre var ekstra olarak. Ben iPhone telefonların tek handikapının şarj olduğunu düşünüyorum hala onun dışında fiyatını tamamen hakkeden uzun ömürlü ürünlerdir iPhone'lar.

:kralice:

• 15 dakikada telefon full sarj oluyor iphone öyle ekstra bir özellik eklemiyor telefonlarına.

Kullanım sıklığına göre değişir. Telefonumun 15 dakikada şarj olması beni cezbeden bir özellik değil. iPhone 8 ve üstü modeller yarım saatte %50 şarj oluyor bana bu yeterli mesela

Tothenamadı

• iOs ve Android işletim sistemi 180 derece farklı. iOs işletim sisemini stabil bir şekilde çalıştırmak için iPhone'un özellikleri gayet yeterli oluyor. Benim şuan kullandığım iPhone11 telefonumdan özellikleri sözde daha iyi olan bir Android telefonum vardı öncesinde. Ben iPhone'a geçtiğimde hızı ve stabilliği karşısında ağzım açık kalmıştı. İşlemci olarak da Apple'ın kullandığı A13-14-15 Bionic işlemcileri şuan piyasada benim diyen en pahalı Android telefonların pek çoğundan daha iyi. Kamera olarak da sadece MP değerine bakarak karşılaştırma yapılmaz. Bir sürü parametre var ekstra olarak. Ben iPhone telefonların tek handikapının şarj olduğunu düşünüyorum hala onun dışında fiyatını tamamen hakkeden uzun ömürlü ürünlerdir iPhone'lar.

Sadece işletim sisteminden telefon övünülmez. Her şeyin ortalamasını alıp ona göre değerlendireceksin iphone 13 te bile 6 çekirdek ve 60 hz ekran kullanılıyor.

• Sadece işletim sisteminden telefon övünülmez. Her şeyin ortalamasını alıp ona göre değerlendireceksin iphone 13 te bile 6 çekirdek ve 60 hz ekran kullanılıyor.

Her şeyin ortalamasını aldım zaten işlemci kamera her şey yazıyor düzgün okursan sevinirim. Ekran yenileme hızına görede telefon değerlendirilmez ayrıca

• Her şeyin ortalamasını aldım zaten işlemci kamera her şey yazıyor düzgün okursan sevinirim. Ekran yenileme hızına görede telefon değerlendirilmez ayrıca

Nasıl değerlendirilmez, telefonun hızı konusunda en önemli etkenlerden ekran yenileme hızı 120 hz telefonu uzun süre kullan sonra 60 hz ekrana geç bakalım nasıl kasıyor gör.

• Nasıl değerlendirilmez, telefonun hızı konusunda en önemli etkenlerden ekran yenileme hızı 120 hz telefonu uzun süre kullan sonra 60 hz ekrana geç bakalım nasıl kasıyor gör.

Oyuncu monitörü değil telefon alıyoruz dostum 60hz olsa ne, 120hz olsa ne e-sporcu değiliz ki biz...