Sohbetimiz Bol Olsun [2024 Kış Sezonu]

• doğum günüm değil model sayfasında pasta emojisi attılar hayırdır inşallah. :kutlama:

Bugün her yere herkese pasta, başkanın eli bol :-P

Tothenamadı

• Yok arkadaşlar ben sizin öyle düşünmediğinizi biliyorum zaten ama konuşmalar dışarıdan bakınca öyle anlaşılıyor yine kalbiniz kırıldıysa affola

Kırılmadık abi af dileyecek bir şey yok, ağzına sağlık uyardın bizi :)

Tothenamadı

• Resmi Gönderi

Burada yaşayan en güçlü ve en zeki erkekleri görüyorum. Bu potansiyeli görüyorum ve hepsi heba oluyor. Lanet olsun, bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor, ya da beyaz yakalı köle olmuş. Reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşinde. Nefret ettiğimiz işlerde çalışıp gereksiz şeyler alıyoruz. Bizler tarihin ortanca çocuklarıyız. Bir amacımız ya da yerimiz yok, ne büyük savaşı yaşadık ne de büyük buhranı. Bizim savaşımız ruhani bir savaş, en büyük buhranımız hayatlarımız. Televizyonla büyürken, milyoner film yıldızı ya da rock yıldızı olacağımıza inandık, ama olmayacağız. Bunu yavaş yavaş öğreniyoruz ve o yüzden çok çok kızgınız.

-Tyler Durden

• Bakkala doğru ilerliyordum 20 metre ötemde garip garip sesler duydum ya ben şizofren oluyorum ya da gerçekten bir şeyler oldu orda..

Vesvese etme kendine yusuf duymazdan gel :)

Tothenamadı

• Burada yaşayan en güçlü ve en zeki erkekleri görüyorum. Bu potansiyeli görüyorum ve hepsi heba oluyor. Lanet olsun, bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor, ya da beyaz yakalı köle olmuş. Reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşinde. Nefret ettiğimiz işlerde çalışıp gereksiz şeyler alıyoruz. Bizler tarihin ortanca çocuklarıyız. Bir amacımız ya da yerimiz yok, ne büyük savaşı yaşadık ne de büyük buhranı. Bizim savaşımız ruhani bir savaş, en büyük buhranımız hayatlarımız. Televizyonla büyürken, milyoner film yıldızı ya da rock yıldızı olacağımıza inandık, ama olmayacağız. Bunu yavaş yavaş öğreniyoruz ve o yüzden çok çok kızgınız.

-Tyler Durden

İlk izlediğimde 1 ay etkisinde kaldığım bir film. 17 yaşlarımda baya hareketli biriydim (yaramaz😂) o yüzden çok sevmiştim filmi. Ama şimdi bana bazi fikirleri saçma geliyor. Zamanla kafa yapisi değişiyor insanin

• Resmi Gönderi

4 sayfa ne zaman yazdınız ki ?

Böyle giderse işimiz zor yav..

Sinan başkan pasta etmişsin emojilere beğen ek diye basarız pasta çıkar yav ..

Her yer pasta tifan doldu

• Fight Club hiç izlemedim ama sanırım sevilen bir film, izleyem bari :)

Tothenamadı

• Resmi Gönderi

İlk izlediğimde 1 ay etkisinde kaldığım bir film. 17 yaşlarımda baya hareketli biriydim (yaramaz😂) o yüzden çok sevmiştim filmi. Ama şimdi bana bazi fikirleri saçma geliyor. Zamanla kafa yapisi değişiyor insanin

Filmin son yarım saatinde beynim artık durmuştu ve hicbirsey anlayamamıştım bir an kendi kendime boşa mı izledim bu filmi bu senaryo böylemi bitmeliydi diye sormuştum